PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251926}
6,2 4 983
oceny
6,2 10 1 4983
Zakochana na zabój
powrót do forum filmu Zakochana na zabój

Muszę przyznać, że mi się to pod koniec filmu zdarzyło, mimo że jestem facetem. Przyjemny film 7/10.

ocenił(a) film na 7
Kacper_1984

fajny film. wzruszający koniec. z mojej strony również 7/10

ocenił(a) film na 6
Catalina

no zgadzam się film wzrusza

użytkownik usunięty
Kacper_1984

Mi też się zdarzyło że uroniłem łezkę film naprawdę piekny nie jakaś sztampa.Film ma niepowtarzalny klimat.8/10

ocenił(a) film na 7
Kacper_1984

No podpiszę się pod Twoimi słowami.
Pozdro

ocenił(a) film na 7
Kacper_1984

Zgadzam się, film niezwykły i koniec wzruszający. Przyjemnie się go oglądało :)

Kacper_1984

nie rozumiem tego całego zachwytu nad tym filmem. jedyne co go różni od wielu innych to martwa panna młoda, ale to w sumie też już było - w dobrej kreskówce :)

chociaż może "mój problem" polega na tym że nie jestem akurat jakimś wielkim fanem romansideł, chociaż taki na przykład "notebook" zostaje w pamięci ;)

fox_77

No, mnie "Notebook" tez zmiazdzyl! :)

ocenił(a) film na 7
Kacper_1984

Ja mam 28 lat i też łezkę uroniłem, ale nie na końcu; nieco wcześniej. Coprawda po kilku kieliszkach wina byłem : Ale film ładny.

Wariat23

film przepiekny ja ryczalam jak bobr polecam :)

ocenił(a) film na 7
monia111_1989

Ohh jacy wrażliwi mężczyźni :D

wtf_filmaniak

A czy to źle? ;)
Co prawda jak bóbr nie ryczałem ale wzruszenie wystąpiło.

Kacper_1984

mimo iż to fantastyczna historia, może nawet nieco zbyt przesadzona to film jest świetny. wzruszający i przede wszystkim niekonwencjonalnie przedstawiony.

Kacper_1984

musze przyznac ze ja rowniez wyłam na tym filmie ,mimo ze wyszło troche "fantastycznie ",ale jakos poruszyl mnie :)

ocenił(a) film na 2
Kiara20

A ja nie mogłam się doczekać kiedy się skończy. Że też James Franco zagrał w takim czymś... Te wyznania, przecież on jej nie cierpiał i nagle żal mu się zrobiła bo umarła. Umęczył mnie ten film. 3/10

ocenił(a) film na 4
Angie_16

Mam podobne odczucia. Ona- nierozgarnięta gaduła, on- chamski złodziejaszek. Zmieniłabym tytuł na Miłość jest ślepa, bo ni w ząb nie mogłam pojąć dlaczego ta Camille w nim się zakochała. Chłopak zmienił do niej stosunek, bo umierała (co wcale nie było romantyczne). Jak na melodramat przystało, zakończenie ckliwe, jednak trochę ratuje fabułę. Ogólnie, jeden z najdziwniejszych filmów jakie widziałam. Na szczęście nie za długi. Można obejrzeć, ale szału nie robi.

ocenił(a) film na 4
hanula1309

A mi się film podobał chociaż nie potrafię tego wytłumaczyć ;p Ckliwy to prawda ale to dobrze ;] No i James Franco :D Dla samej jego gry warto obejrzeć ten film :D Chociaż fabuła nie powala na kolana to mimo to jest w tym filmie coś magicznego i pięknego co udało się uchwycić reżyserowi.

ocenił(a) film na 8
hanula1309

a moze własnie jej strata- czyli śmierc uswiadomiła mu , ze ją kocha. Dopiero wtedy tak naprawde się poznali i się w sobie zakochali
mi podobał się ten film, jest dziwny, nietypowy

ocenił(a) film na 10
hanula1309

Podbiję temat. Tutaj chodzi o to, że po to wzięła z nim ślub, aby pojechać w podróż poślubną nad Niagarę, aby mógł uciec do Kanady. Chciała dać mu wolność. Ja tak rozumiem jej miłość.

Kacper_1984

Film świetny, taki... nietypowy i ja również się wzruszyłam:)

ocenił(a) film na 9
Kedda

Dołączam się, wzruszający. I inny niż wszystkie, polecam

Kacper_1984

Hmm zamierzam go obejrzeć,ciekawe,czy się wzruszę a przesadnie egzaltowana nie jestem.

maIinowa

Ja za każdym razem rycze, a muszę przyznać,że choć oglądam te 'romansidła' to mało który mnie wzrusza;) Aktorzy też dobrze dobrani. Może niektórym będzie wydawać się zbyt przesłodzony,to wg mnie caly jego urok, pokazania takiej niezwykłej miłości. Nie zgadzam się też ze zdaniem,że zakochał się w niej z litości,tylko dlatego,że ją poznał. Jak sam przyznał nikt w niego nie wierzył,oprócz niej ;) Polecam,dołącza do moich <3

CrazyButterfly

Zgadzam się,aktorzy dobrani świetnie,James jest uroczy w każdej roli,nawet jak gra niegrzecznych chłopców,Sienna też dobrze zagrała,na początku denerwował mnie jej infantylizm,ale później już przekonałam się do niej.W sumie fajna historia,muszę przyznać,że na końcu też się wzruszyłam,ogółem film mi się spodobał i jeszcze na pewno kiedyś go obejrzę ;)

maIinowa

ja też własnie mam zamiar go obejrzec mam nadzieje, że u mnie tez wzbudzi takie emocje jak u innych :)

ocenił(a) film na 7
Kacper_1984

każdy facet musi czasem obejrzeć sobie babski film, ten polecam, wzrusza i wciąga ;)

użytkownik usunięty
G_R_Z_3_C_II_U

Bardzo wzruszający ! Wspaniały film ! :)

ocenił(a) film na 8
Kacper_1984

Przepłakałam cały. A w zasadzie dostałam za swoje, bo ostatnio narzekałam, że nie mogę trafić na nic wzruszającego. Nie wiem, co ten film ma w sobie, bo jest absurdalny, wydawałoby się głupiutki i bez sensu. Niektóre momenty zakrawają wręcz o kpinę a jednak zaczęłam płakać od sceny wypadku a potem było już tylko gorzej. Jednym słowem film niesamowity, trudno go tak naprawdę ocenić, bo po prostu niezwykle gra na emocjach. Wzruszający i wciągający, bo nieczęsto się po prostu siedzi i płacze do samego końca.

ocenił(a) film na 7
Kacper_1984

Nooo....
cóż....
może troszkę wstyd się przyznawać, ale...
To wcale nie była głupia komedia quaziromantyczna.
No więc chmmm...
płaczów nie było, o nie! ale coś mi tam właśnie już pod sam koniec zaczęło w gardle robić się ciut ciasno. @:-0

W każdym razie oceniłem tak jak oceniłem.

ocenił(a) film na 4
Kacper_1984

serio?? czy tylko ja sie nie wzruszyłam xD

ocenił(a) film na 4
Kacper_1984

Ja się nie wzruszyłam.

ocenił(a) film na 3
Kacper_1984

Ja nie bo na koniec omal bym się nie zwymiotował... na tym koniu wyglądała jak Nicki Minaj dosłownie prawie jak wzięta z teledysku. Litości żebym więcej tego nie widział.

Szkoda mi Carradine starał się podnieść tej film do dobrej rangi :/ ale on sam dobrego klimatu nie zrobi. Ten film był durny do granic możliwości.

ocenił(a) film na 3
SaoSin

Przepraszam za błędy edytować się nie da.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones