PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721}

Zakochana złośnica

10 Things I Hate About You
7,1 151 263
oceny
7,1 10 1 151263
6,5 13
ocen krytyków
Zakochana złośnica
powrót do forum filmu Zakochana złośnica

Szukam tytulu filmu, ktory ogladalam dawno temu (10-15lat) w polskiej telewizji. Amerykanska szkola, zbliza sie bal (ichnijszy "prom"), a najpopularniejsza para szkolna zrywa ze soba. Chlopak zaklada sie z kolegami, ze zaprosi na bal szkolna brzydule (i przespi sie z nia). I to jest jeden wątek - brzydula, po kilku zabiegach kosmetycznych, przeistacza sie w piekna dziewczyne i... dalej to znamy. Drugi watek wiąze sie z ta najpopularniejsza dziewczyną - nikt jej w koncu nie zaprasza na bal i ukrywa sie ona w kinie na nocnym seansie. Tam spotyka szkolnego fajtlape, ktory tez sie ukrywa, udajac przed swoim ojcem, znanym psychologiem, ze poszedl na bal. Razem spedzaja noc pelna przygod. Obok rozgrywa sie jeszcze kilka romantycznych wątkow. Czy ktos moze ogladal ten film i pamieta jego tytuł???...

ocenił(a) film na 10
kasjopeja

może "cała ona"???? ten opis mi "częściowo" pasuje do tego filmu

ocenił(a) film na 10
Dama_Kameliowa_2

To nie była "Cała ona". Głównym powodem zerwania tej 'najpopularniejszej' pary było to, że dziewczyna nie chciała sie przespać ze swoim chłopakiem. A dla niego to mialo byc ukoronowanie balu [jerk]. I film jest jednak chyba kilka lat starszy niz "Cała ona".

kasjopeja

Na bank Dance 'Til Dawn. Kompletnie nie pamietam polskiego tytulu, film skojarzylam po opisie watku z najpopularniejsza dziewczyna. Grala ja Alyssa Milano:-)

ocenił(a) film na 10
bunitinha

Tak to ten film!!! Jestem dozgonnie wdzieczna za pomoc. Chodzil on za mną od tygodni, a przez zadne slowa kluczowe nie moglam go znalezc w bazach filmowych. Wszystkim go gorąco polecam. Polskiego tytuly tez nie zdołałam ustalić, w filmweb jest wprowadzony tylko pod angielskim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones