PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721}

Zakochana złośnica

10 Things I Hate About You
7,1 151 263
oceny
7,1 10 1 151263
6,5 13
ocen krytyków
Zakochana złośnica
powrót do forum filmu Zakochana złośnica

jaka to piosenka ?

użytkownik usunięty

Spiewał dla tej dziewczyny na boisku co policja go goniła :)

ps. Film jest super ! :)

to jest piosenka Fugees , ale w filmie ją śpiewa Heath Ledger, a piosenka nazywa sie \i love you beby

paola_grab

jak będziesz pisać coś po angielsku kochanie to radzę na najpierw skorzystać ze słownika jęz.angielskiego.pozdrawiam!

puma

Tak bardzo przeszkadza ci ten błąd, pumo?

sweet_mary

piosenka nazywa sie Cant Take My Eyes Off Of You a wykonuję ją Frankie Valli wiem bo właśnie ja ściągnęłam jest super i film również.pozdrawiam

LIV_4

o sorry mały błąd w tytule piosenki Cant Take My Eyes Off You ta tak ma wyglądać =D

tak serio to nikt z was nie ma racji bo ja zakochalam sie w tej piosence od poczatku i dlugo jej szukalam i wlasnei znalazlam to jest piosenka andego williama:Andy Williams - Can't Take My Eyes Off You (Oct. 1967)- mozecie to znalezc na stronie www.youtube.com mam nadziej ze cie ucieszych ze bedziesz jzu wiedzic co to za piosenka pozdrawiam;d;d

tak serio to nikt z was nie ma racji bo ja zakochalam sie w tej piosence od poczatku i dlugo jej szukalam i wlasnei znalazlam to jest piosenka andego williama:Andy Williams - Can't Take My Eyes Off You (Oct. 1967)- mozecie to znalezc na stronie www.youtube.com mam nadziej ze cie ucieszych ze bedziesz jzu wiedzic co to za piosenka pozdrawiam;d;d tez tak mysle ze film jest super;d;d

ocenił(a) film na 10
magda609_2

Jest wiele wersji, mi bardziej podoba się wersja Frankie Valli i myślę, że właśnie taką wersje podłożyli temu chłopakowi. Oto link
http://youtube.com/watch?v=VrbmflDUXYw

ocenił(a) film na 10
Kasjopejka

Cant Take My Eyes Off yo u Cant Take My Eyes Off You Cant Take My Eyes Off You Cant Take My Eyes Off You Cant Take My Eyes Off You Cant Take My Eyes Off You Cant Take My Eyes Off You Cant Take My Eyes Off You Cant Take My Eyes Off You Cant Take My Eyes Off You Cant Take My Eyes Off You

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones