PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99026}
6,4 10 855
ocen
6,4 10 1 10855
6,2 4
oceny krytyków
Zakochany Anioł
powrót do forum filmu Zakochany Anioł

Czy wiecie jakie dzielnice, budynki i miejsca Krakowa są w tym filmie ukazane?? Proszę o odpowiedź :D Jestem tego ciekawa a nie jestem z Krakowa

ocenił(a) film na 9
Daria_2

Rynek Główny, Sukiennice się przewijały, kawałek Grodzkiej, Kazimierz... nie pamiętam już teraz dokładniej, bo trochę temu już oglądałam ten film.

ocenił(a) film na 9
zielony_gumolek

Dzięki :) ale o tych miejscach wiem :) chciałabym wiedzieć dokładnie :-)ale i tak dzięki za odpowiedź

Daria_2

Z tego co pamiętam to ulica Poselska w stronę kościoła Dominikanów, Grodzka koło kościoła św. Idziego, Kazimierz - knajpa Stajnia przy ulicy Józefa (przejście do ulicy Meiselsa - urocze miejsce !!!), ulica św. Jana przed kinem, Plac Nowy na Kazimierzu, no i Rynek, ale to jakby oczywiste w Krakowie. Pozdrawiam serdecznie

Daria_2

Pod koniec, scena na Ul. Świętego Wawrzyńca, przy murze.

ocenił(a) film na 7
pudel25

o czym nikt nie wspomniał:
- Scena ze stepowaniem - nad Wisłą, przy stołach szachowych, na przeciw sklepu "Jubilat", niedaleko Wawelu. Kręcili tam również "Vinci" Machulskiego -o ile się nie mylę ostatnia scena ma tam miejsce.
- kopiec Kraka na Podgórzu

ocenił(a) film na 9
Daria_2

W pierwszej części "moja" ulica Kościuszki :) czyli Zwierzyniec (Szajbusek zaprowadził Giordana do Caritasu), ulica Szeroka, w drugiej kilka razy Plac Wolnica, w obu Błonia, planty m.in koło Franciszkańskiej.

ocenił(a) film na 6
Daria_2

a początek "Zakochanego Anioła" - to Park Bednarskiego w Podgórzu. Ech... cudowne miejsce...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones