PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99026}
6,4 10 855
ocen
6,4 10 1 10855
6,2 4
oceny krytyków
Zakochany Anioł
powrót do forum filmu Zakochany Anioł

scena

ocenił(a) film na 9

w której Paweł ląduje w rzeźbie Hasiora jest rewelacyjna. zawsze mnie będzie śmieszyć.

Fajnie, bo można tu zobaczyć "Szajbusa", którego nie udało mi się niestety poznać osobiście, a dużo moich obecnych znajomych wspomina z łezką w oku

ocenił(a) film na 5
Alsana

wielki plus ten filmu to "Szajbus" w kreacji Treli, jak dla mnie rewelacja, poza tym scena, gdy facet bohaterki nagle znajduje się w Bieszczadach jest dobra, ale poza tym to bardzo słabt film, rozczarowujący po "Aniele w Krakowie"

ocenił(a) film na 9
Jaga117

Wiadomo, że J. Trela zagrał Szajbusa, bo można to wyczytać z obsady filmu.
Mi chodziło o prawdziwą postać, która była inspiracją dla scenarzysty i p. Treli...
Film jest fantastyczny!

ocenił(a) film na 5
Alsana

a ja pamiętam prawdziwego Szajbusa z Rynku krakowskiego i dlatego uważam, że kreacja pana Treli w obydwu filmach jest rewelacyjna, oczywiście można to prosto wytłumaczyć, że on też dobrze znał pierwowzór swojej postaci a ponieważ jest bardzo dobrym aktorem, to doskonale odtworzył tę barwną postać, niemniej jednak ja była aż zaszokowana w kinie, gdy pierwszy raz zobaczyłam "anioła w Krakowie", pamiętam, że moja pierwsza myśl była "kurcze, jak prawdziwy Szajbus!"

ocenił(a) film na 9
Jaga117

i jeszcze świetny Gajos i p. Radwan...
piosenka pod koniec może drażnić ale jakoś pasuje do Giordano w końcu był fanem Elvisa ;)
dla mnie film jest uroczy i chętnie do niego wracam....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones