PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107855}

Zakochany bez pamięci

Eternal Sunshine of the Spotless Mind
7,3 158 172
oceny
7,3 10 1 158172
7,8 39
ocen krytyków
Zakochany bez pamięci
powrót do forum filmu Zakochany bez pamięci

Niestety się rozczarowałam:) Spodziewałam się czegoś lepszego z Jimem, bo jest naprawdę
znakomitym aktorem, a tutaj.. brak słow. Rozumiem, że to dramat, że taki powinien być klimat, ale
dramaty również powinny być ciekawe, a ten nie był... Nie polecam. 3\10 za aktora i za te kolorowe
włosy Kate :D

3ndorfina

Nie rozumiem. Nie wymieniłaś ani jednej wady tego filmu, swoją argumentację ograniczając do "brak słów". Ale dlaczego? Toż to nie ma wybitniejszej roli w dorobku Carreya. Nie ma. I nie będzie pewnie.

ocenił(a) film na 3
Sebu_BGZ

Chodziło mi o to, że ten się strasznie dłużył i był generalnie nudny. Spodziewałam się lepszego zakończenia, a go nie było. Nie chcę spoilerować :) A według mnie Carrey jest lepszy chociaż w "Jestem na tak", bo to naprawdę fajny film, bardzo optymistyczny.

ocenił(a) film na 10
3ndorfina

Niestety a raczej stety to nie jest kolejny z filmów gdzie Carrey gra za przeproszeniem debila i właśnie jak dla mnie tą rolą udowodnił, że jest znakomitym aktorem i potrafi przedstawiać różne osobowości. Szkoda, że ocena filmu spada przez takie trójeczki, a naprawdę jest on wart porządnego przemyślenia.

ocenił(a) film na 3
olaaa11-11

Każdy ma swoje zdanie

3ndorfina

fakt że każdy ma swoje zdanie, a ocena tego filmu na fw jest śmieszna z porównaniu z innymi filmami. Dla mnie jeden z nielicznych filmów które mogę nazwać arcydziełem, ale trzeba lubić taki filmy, bo nie jest on dla wszystkich

ocenił(a) film na 9
3ndorfina

tu się nie zgodzę.

ocenił(a) film na 8
3ndorfina

Serio nudny? Wbijasz tym słowem mi sztylet w moje małe serduszko.

ocenił(a) film na 3
magdziorkaa

Bardzo mi przykro, ale ten film nie jest w moim guście:))

ocenił(a) film na 10
Sebu_BGZ

No chyba że w "Człowieku z księżyca" :)

Sebu_BGZ

Nie zgodzę się. Przekonałem się do Carrey'a po "Truman show", też był świetny.

ocenił(a) film na 9
xxxoliksxxx

Carrey zdecydowanie lepiej pasuje do takich ról, niż do jakiś psich detektywów.

ocenił(a) film na 10
3ndorfina

A ja Jimma nie znosiłam właśnie za te jego "komediowe" wcielenia, nie dlatego że był w nich zły,ale dlatego że po prostu nie bawi mnie taki prostacki humor. Po tym filmie spodziewałam się kolejnej porażki, tym bardziej, że został on wg mnie błędnie zaklasyfikowany do komedii romantycznej?!I bardzo pozytywnie się rozczarowałam. Z ciekawości po twojej opinii spojrzałam na twój profil i nie dziwię się,że ci się nie spodobał, nie jest po prostu w twoim guście.To film nie dla wszystkich,jak ktoś już słusznie zauważył.To wymagające kino, które nie tylko trzeba rozumieć,ale i czuć.Szczerze mówiąc nie wiem jak można się na nim nudzić,ja siedziałam jak zahipnotyzowana,chłonęłam każdą scenę i do tej pory z uwielbieniem do niego wracam.Polecam wszystkim!Dla mnie to jeden z najlepszych filmów jakie do tej pory oglądałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones