PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865738}

Zakochany do szaleństwa

Loco por ella
6,4 5 263
oceny
6,4 10 1 5263
Zakochany do szaleństwa
powrót do forum filmu Zakochany do szaleństwa

Komedie romantyczne w większości są puste, prowadzą od punkt a do punktu b linią prostą, odpalasz film i dokładnie wiesz, co będzie zaraz się działo i jak ten film się skończy. Tutaj tego nie mamy, od pierwszej minuty wciągamy się w historię i tylko przypuszczamy, jaki będzie kolejny krok, czujemy dokładnie to samo, co główny bohater. Postacie się dobrze rozpisane, nikt tutaj nie jest przez przypadek i każdy ma swoją rolę do odegrania.

Cóż to dużo mówić - jest to mądra komedia z przesłaniem, z nutką dramatu, wręcz bym powiedział, że to nie jest film Netflixa patrząc jaki pusty chłam ostatnio wypuszczał. Polecam gorąco.

ocenił(a) film na 10
TomdeX

Potwierdzam! Właśnie obejrzałam i był to świetnie spędzony czas. Piękny film!! :)

ocenił(a) film na 6
TomdeX

No nie do końca. Dalej jest to ten sam schemat co zawsze. On się zakochuje, ona go nie chce. Potem ona go lepiej poznaje i oboje się w sobie zakochują. Później kłótnia i klasyczna scena gdzie jeden z bohaterów jedzie za drugim na "lotnisko". Tylko, że mamy tu gamechanger w postaci zakładu psychiatrycznego (to mi się skojarzyło z dwoma niemieckimi filmami Gdzie jest Fred i Złote rybki). Przez co pojawia się też kilka wątków dramatycznych, które też są dość przewidywalne, a choroby psychiczne są pokazane bardzo stereotypowo. Mimo wszystko dobrze się to ogląda.

ocenił(a) film na 7
McGyverPL

Nie do końca się zgodzę, zakończenie nie jest jednoznaczne, jak to typowo bywa. Możesz podać stereotypowe pokazanie jakiejś z chorób przedstawionych w tym filmie? Właśnie dla mnie, jak na tyle różnych chorób dostały parę sekund na ekranie i zostały jak najbardziej dobrze wplecione w historię, jakby mieli wnikać w każdą chorobę, pokazywać ją z każdej strony to musieliby zrobić z tego serial, co zresztą chyba nie byłby zły pomysł.

Szanuję, że masz odmienne zdanie, bo co to byłby za film, jakby każdy miał o nim takie samo zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones