PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479260}

Zakochany wilczek 3D

Alpha and Omega
6,2 8 597
ocen
6,2 10 1 8597
Zakochany wilczek 3D
powrót do forum filmu Zakochany wilczek 3D

Po co ten film był zrobiony? Nudny, głupi, bez humoru, nie dla dzieci, nie dla dorosłych,
grafika Dziwaczna, 3D ochydne- jaki sens? Czy ktos będzie to oglądać? Zapowiadało się
słabo a jest słabsze.
Historia rozgrywa się w rezerwacie gdzie żyją 2 walczące pomiędzy sobą watchy wilków.
Kate jest Samicą Alfa jednej z Watch i jej pracą jest by poslubić Alfę z drugiej grupy by
zatrzymać walkę dwóch stad. Gdy Kate zostaje zabrana pzrz ludzi do odległego Ida-Hoo
musi się dostać do jej parku by tam poslubić Alfę z osobnego stda (sama za nim nie
przepada) niestety obok niej stoi wilk Omega z jej stada-Hurmphey.
Film jest nijaki, zrobiono go dlatego bo dużo ludzi w internecie lubi wilki, ale czy to miało
sens? Te wilczki wyglądają tak dennie, nie realnie i głupio. Secenariusz jest jak z Romeo i
Julii tylko na odwrót. Humor jest słaby, tak samo jak dubbing. Agrhhh Nie polecam.
Nie wspominając o 3D, zero efektów.
A więc, jeśli chcieli zrobić film o wilkach- dla młodzieży- powinni dodać trochę wiecej
przemocy, wilki powinny być straszne itp. wtedy to by może zaciekawiło bachorów. Bo na
razie to film dla nikogo.

użytkownik usunięty
tkc

A może to właśnie przez takich jak ty wilki prawie wyginęły!? Wilki powinny być groźne!? Tak właśnie myśleli farmerzy i dzieci w przeciągu najbliższych 500 lat i co z tego wynikło? Wilków jest tyle co kot napłakał. Dla prawdziwych ich wielbicieli wilki to nie tylko maszyny do zabijania i polowania, to również piękno, fascynacja i wiele innych, których nie byłbyś w stanie pojąć. Nie zrozumiałeś sensu tego filmu.

ocenił(a) film na 3

co? xD Przecież tkc napisał że wilki w tym filmie powinny być straszniejsze. Jak się jego zdanie ma do prawdziwych wilków? Chyba nie wiesz o czym piszesz.
Ja w takim razie też nie zrozumiałem sensu tego filmu. Może wytłumaczysz? :)

Zgadzam się z tkc. Film jest nudny, postaci nieciekawe, dialogi po prostu głupie. Wilki wyglądają dziwnie... a scena gdy Humpfrey udaje że gra na gitarze w tym samochodzie jest po prostu żenująca. Nie mam pojęcia jaki był sens wprowadzania tego bobsleja całego do filmu. Bardzo przypomina to kopiowanie z filmów w których główny bohater jest wyśmiewany przez swoje dziwactwo, dzięki któremu później ratuje komuś ważnemu życie. Morał płynie z tego taki że należy być sobą. Tutaj chyba scenarzysta o tym zapomniał i wprowadził to żeby było śmiesznie. Nie jest. Jest bardziej nierealnie i żenująco.
Postacie które w innych filmach dodawały smaku całości (muchy w zebrze z klasą, łosie w "mój brat niedźwiedź', ta wiewiórka z epoki lodowcowej), tutaj nie są ani trochę śmieszne... wręcz męczą.
A to robienie filmu pod 3D to też porażka. Oglądałem w 2d, ale widziałem sceny robione tylko po to żeby fajnie wyglądały.

Generalnie to uważam się za osobę bardzo niewymagającą wobec filmów animowanych i łatwo mnie wzruszyć czy przekonać, ale to nie dało rady. Strata czasu.

użytkownik usunięty
annothx

Wybacz, ale ludzie tacy jak ty i tak nie zrozumieją nawet najłatwiejszego wytłumaczenia. A tak poza tym to film ten został nakręcony, aby zwrócić uwagę ludzi na wilki, ale ty tego nie dostrzegłeś i tak samo nie zwróciłeś uwagi na mój poprzedni post. Po co mi to napisałeś? Dlatego, że chronię wilki, że staram się aby ludzie myśleli o nich dobrze, że odsłaniam dobrą prawdę o nich? Co? Zjadły ci ojca z harmonii? Zero szacunku dla mnie, zero szacunku dla ciebie - Wała ci!

ocenił(a) film na 8

Szacun dla Ciebie Borys20000, masz całkowitą rację.

Borys 20000 masz całkowitą rację.

ocenił(a) film na 5
annothx

Ha, dopisuję się z pełnym przekonaniem do annothx.

"A może to właśnie przez takich jak ty wilki prawie wyginęły!? Wilki powinny być groźne!? Tak właśnie myśleli farmerzy i dzieci w przeciągu najbliższych 500 lat i co z tego wynikło? Wilków jest tyle co kot napłakał. Dla prawdziwych ich wielbicieli wilki to nie tylko maszyny do zabijania i polowania, to również piękno, fascynacja i wiele innych, których nie byłbyś w stanie pojąć. Nie zrozumiałeś sensu tego filmu."


BUAHAHAHAHAHAHHA, toś dziecko pojechał po bandzie na maksa, hahahaha pal więcej zioła denny hippisie :D

użytkownik usunięty
Kamecha

Zaczepki szukasz?! Denny hipisie? Wiesz w ogóle co to znaczy?! Hipis to człowiek, który "walczy" przeciwko wojnie i masowej przemocy. A zresztą, co ty do nich masz? Co, chyba nie chcesz mi powiedzieć, że chodzą ci z transparentami przed oknem (choć wcale bym się nie zdziwił, zwłaszcza z takimi, na których jest wypisane: "Nie chcemy tu bezmózgich awanturników!"). "Toś dziecko pojechał"? "Dziecko" to rodzaj nijaki, więc powinno być: "Toś dziecko pojechało". To ja tu jestem narkomanem?! Sory, że się czepiam szczegółów, ale ty też przyczepiłeś się do mnie z byle powodu. I nie nazywaj mnie "dziecko", bo to nie ja oceniam Kevina 10/10 i dodaję go do ulubionych. Mniej koksu nadpobudliwy gówniarzu :D

Oczekiwałam na ten film przez ponad rok, o ile pamiętam. Spodziewałam się jednak złego toku myślenia ze strony twórców. A jednak.. Zawiodłam się! Film (Bajka) okazał się fantastyczny. Dzięki Bogu powstała pierwsza bajka o wilkach, w której "wilk" nie jest ukazywany jako brutalny zwierz, gdyż w rzeczywistości tak nie jest. Z pewnością miłośnicy tych majestatycznych stworzeń zrozumieli sens i przesłanie filmu; Nas jest niewielu- idiotów jednak nazbyt się zebrało. Wilki, oczerniane przez książki, bajki i filmy zostały strącone 'na bok' i skazane na powolne wyginięcie w zapomnieniu. Czemu? Nikt się przecież nad tym nie zastanawia. Właśnie dlatego powstają filmy i bajki, takie jak ta- wiem z kilku źródeł o kolejnej bajce o wilkach. Tym razem nie z fabułą pełną przemocy, jak "kolega" w temacie wspominał. Tak samo jest z filmami o innych zwierzętach- konie. Któż prócz koniarzy rozumie prawdziwy sens i piękno tych filmów?! Tylko Nas to wzrusza. Tak samo jest z wilczą mniejszością; Nie łudźmy się, że wszyscy polubią wilki po tego typu bajce- lecz zawsze możemy mieć nadzieję, że choć namiastka najmłodszego pokolenia poczuje sympatię do Naszych wilczych braci. Dziękuję za przeczytanie mojej skromniej wypowiedzi i żegnam serdecznie, lub też i mniej serdecznie namolnych użytkowników Filmwebu- Adios, gówniarze x3.
Ps.
Trochę szacunku dla czyjejś pracy, "tkc". Stwórz grafikę 3D lub film, a my już go ocenimy, dobrze? Wtedy dopiero wypowiadaj się o czymś, czego kompletnie nie rozumiesz i jak mniemam nie zrozumiesz.

użytkownik usunięty
Syenne

Mogłabyś powiedzieć co to za film o wilkach się zapowiada?

Właśnie! Przypomniałeś mi, że muszę go dodać do bazy filmwebu.

ocenił(a) film na 5

Wolfs rain było wcześniej a to też jest o wilkach jako o łagodnych stworzeniach ( były łagodne wobec ludzi).

tkc

"Ochydna" to jest twoja polszczyzna, analfabeto.

ocenił(a) film na 3
tkc

Cóż za emocje wzbudziła Twoja wypowiedź :) a to przecież tylko bajka i to w dodatku niskich lotów. 3D ohydne ? No cóż, może pomoże 4D.

ocenił(a) film na 8
tkc

Jeśli komuś się ten film nie podoba, to nie rozumiem czemu go ogląda (jak mi coś nie smakuje, to nie jem - proste)

tkc:
"A więc, jeśli chcieli zrobić film o wilkach- dla młodzieży- powinni dodać trochę wiecej (hmm... powinno być chyba "więcej", ktoś jest bardzo leniwy, skoro mu się "Alt" nie chce nacisnąć) przemocy, wilki powinny być straszne"
- z niecierpliwością czekam na Twoją ekranizację filmu pełnego przemocy, w którym wystąpią straszne wilki ;)
Praca domowa na dziś:
tkc - skopiuj swój tekst, wklej go do Microsoft Word i popraw błędy ;)

annothx:
"Zgadzam się z tkc. Film jest nudny" - to po co oglądasz, "postaci nieciekawe" z pewnością twoja osoba jest o wiele ciekawsza i zasługuje na to by napisać książkę, "dialogi po prostu głupie." - "pójdź waćpanna będziem się chędożyć" o ile ciekawszy tekst :D Dialogi nie muszą być bardzo skomplikowane, w tym filmie siła tkwi w prostych wyrażeniach.
"Wilki wyglądają dziwnie... a scena gdy Humpfrey udaje że gra na gitarze w tym samochodzie jest po prostu żenująca."- jedna z lepszych scena moim skromnym zdaniem :D sam gram na gitarze. Czasami ustawiam muzykę na full i skaczę po całym pokoju udając, że gram na elektryku :D "Peace Love Rock"

Kamecha:
"BUAHAHAHAHAHAHHA, toś dziecko pojechał po bandzie... " - brak mi słów na skomentowanie tej wypowiedzi

Jeśli nie rozumiecie sensu tego filmu to jesteście nie dojrzali albo tępi ;P

Borys20000 bardzo dobrze napisał: "Wilki powinny być groźne!?... to również piękno, fascynacja i wiele innych, których nie byłbyś w stanie pojąć."

nie ma sensu kłócić się z głupszymi, bo sprowadzą Cię do swojego poziomu. Niech mówią co chcą, ważne jest to co Ty wiesz ;)

Takie osoby jak tkc, annothx czy kamecha spędzają zbyt dużo czasu przed komputerem. Od grania w te wszystkie głupie, pełne przemocy, straszne gry postradali zmysły. Nie mają co robić z wolnym czasem i krytykują.
Przed komputerem "kozak", w realnym świecie ... .

Ta mądrość przychodzi człowiekowi dopiero z wiekiem:
Nie każdy pies -psem
Nie każdy człowiek - człowiekiem


A teraz czas na moją opinie odnośnie filmu:
Polskie tłumaczenia ah... ręce opadają. Tytuł powinien zostać taki jaki był - "Alpha & Omega", ale z drugiej strony sposób w jaki patrzył Humphrey na Kate, trzeba być ślepym i głupim żeby tego nie zauważyć, że był w niej zakochany po uszy. Po głębszym namyśle tytuł jak najbardziej adekwatny do filmu.
Brakowało mi piosenek, z których słyną bajki Disney'a np.: Król lew i "can you feel the love tonight" albo Król lew 2 i "love will find a way"(osobiście wolę polską wersję) i wiele wiele innych. Ale z drugiej strony "Love Train" czyli wycie w pociągu, miało w sobie to coś. Było charakterystyczne dla wilków. Wzruszyłem się ;(. Piękny miłosny motyw.
Sens filmu hmm... chyba chodzi Tu o uczucie jakie zrodziło się między Alfą i Omegą podczas ich "przygody". O uczucie i o różnice w społeczeństwie.
Autor w filmie chciał pokazać, że hierarchia w stadzie (alpha nie może być z omegą) nie jest przeszkodą, i że uczucie jakim jest miłość zawsze zwycięża.
Nie jest to głupia bajka dla "bachorów". Tak, dzieci nie zrozumieją sensu i przesłania tego filmu, ale na pewno będą się na nim dobrze bawić, tak samo jak nieco więksi odbiorcy ;)

Nie chodzi o to by bajka była straszna, pełna przemocy. Charakter człowieka kształtuje się od najmłodszych lat(od urodzenia). Właśnie takie bajki próbują odbudować nasz świat aby patologia i wszelkie zło jakie na nim występuje zniknęło.
Chciałbym jeszcze wiele napisać ale i tak nie zrozumiecie - dorośnijcie, obudźcie się.

Ocena filmu: 7,5 - 8

PS:
Pozdrowienia dla wszystkich fanów disnejowskich ekranizacji. Nie pseudo fanów - fanów ;)
(za wszelkie błędy językowe, gramatyczne, ortograficzne - przepraszam)

użytkownik usunięty
Verothon

Stary... podziwiam cię. Zwłaszcza za ten "Alt". Też mnie to doprowadza do furii i tak samo se myślę:
Jakby nie można było przesunąć na chwilkę palec o kilka cali! :)
Poza tym jesteś jedyną osobą, która obejrzała ten film i widzi go tak samo jak ja! :)
Inni uważają scenę gdy Kate i Humphrey wyją w pociągu za żenującą, a dla mnie jest najlepszą.
Nawet nie wiesz jak miło jest "spotkać" po 59-u dniach oczekiwanie na premierę i kolejnych niecałych dwóch miesiącach po niej kogoś o podobnych upodobaniach :)
Gdyby można było oceniać posty oceniłby twój na 10 (umiesz dojechać z klasą).

ocenił(a) film na 8

e tam z klasą, po prostu mówię co myślę ;) Nie mogłem patrzeć na te komentarze, krew się we mnie gotowała, chwyciłem za myszkę klik "rejestracja" i oto jestem :D
A pozostali nie dorośli nawet do tego by bajki oglądać ;)

Scena wycia do księżyca była bardzo romantyczna, magiczna - lubię... nie, nie lubię, ja kocham takie momenty.

I tak jak już mówiłem nie przejmuj się głupimi komentarzami.

Pozdrawiam ;)



ocenił(a) film na 10
Verothon

JA TĄ SCENE WYCIA TEŻ PODZIWIAŁEM NIE KRYJĄC ŻĘ SIE NAWET ROZPŁAKAŁEM(ale tylko pare kropelek)i tak samo jak verothon ja też kocham takie momenty.

ocenił(a) film na 4
szymon1999

LMAO, chłopie.

Verothon

dobrze mówisz a co do kamechy to masz rację z głupimi sie nie dyskutuje

ocenił(a) film na 10
Verothon

ja też spędzam na komputerowej przemocy w grach ale nie jestem takim dupkiem jak ci tamci co ich wymieniłeś i wyobrażam sobie wilki nie tylko groźne ale też przyjazne . SZACUN DLA CIEBIE VEROTHON

ocenił(a) film na 10
Verothon

Zgadzam sie stokroć z twoją wypowiedzią ! Film to nie tylko rozrywka,ma ona niesc jakis morał.Powinni robic wiecej takich filmów z humorem a jednoczesnie z dawką miłości;P Mało jest takich filmów typu zakochany wilczek,król lew (tez wspanialy).Przez filmy pelne przemocy wyrastaja chuligani,narkomani i ludzie bez uczuc.Takie bajki powinniec obejrzec kazdy czlowiek przynajmniej raz w calym swoim zyciu.

użytkownik usunięty
tkc

Zastanawiam się, czy ktoś tu ocenia film kwestionując tylko swój gust? Scenariusz bardzo mi się spodobał, praca grafików, bohaterowie ciekawi. Teksty dobre, powyżej przeciętnej. Klimat jest na bardzo wysokim poziomie. A co do wilków, to także podziwiam te zwierzęta. Ich pracę w stadzie oraz organizację. Ten film przyjemnie się ogląda, jeżeli od filmu oczekuje się coś więcej jak mordobicie i zabijanie. A co do sensu, jeżeli znajdzie się producent, to każdy film ma sens. Nie nazwę się wielkim kinomanem, ale trochę filmów obejrzałem i film animowany -"Alpha and Omega" naprawdę mi zaimponował.

ocenił(a) film na 3

Film okazał się wielkim rozczarowaniem. Ani śmieszny, ani wzruszający, ani nie było ciekawej histori, dialogi chyba najgorsze jakie słyszałem. Do tego film brzydki, jezeli nie mieli kasy mogli zrobić w tradycyjnej rysunkowej kresce (ale nie nie było by 3d, po za tym co by powiedziały dzieciory, że film jest rysunkowy, a nie komputerowy?!) Rozpieściły mnie takie produkcje jak Walle, czy Zaplątani. Przyzwyczaiłem się do dobrych rzeczy. AiO na pewno taką rzeczą nie jest

użytkownik usunięty
Zigu21

Oj, zapewniam cię, że jest. Walle ma bardzo podobny wątek, a również nie jest najładniejszy (roboty o wiele łatwiej narysować, niż ludzi, więc zwróć uwagę na załogę promu gwiezdnego). Musiałeś go obejrzeć w zupełnie innych warunkach niż inne np. słaba, kinowa wersja na netbooku, mama zaprosiła koleżanki i gadają głośniej niż młot pneumatyczny, który dudni przed oknem, a twoja młodsza siostra drze się: "Oddaj, teraz ja! Pewnie odrobinkę przesadziłem :) ale ja np idę do kina nie po to żeby popatrzeć sobie na 3D i zjeść popcorn (jedzenie podczas filmu mnie dekoncentruje), ale żeby mieć przy tym spokój i obejrzeć to w dobrej jakości, na dużym ekranie i usiąść na wygodnym fotelu. Odczucia jakich doznałeś podczas oglądania filmu mogły źle wpłynąć na twoją ocenę, np sprężyna z łóżka przez cały film wbijała ci się w tyłek. Siadasz do obiadu: Auć! I przypominasz sobie film. Ja, gdy proponują mi obejrzenie filmu, którego nie znam, mówię: "Nie, dziękuję. Nie mam ochoty". W domu go ściągam idę do mojej kwatery w piwnicy i oglądam go w mojej plazmówce :) ( bez żarcia ). Pamiętaj nie oglądaj filmu byle obejrzeć, ale zrób z tego prawdziwą ucztę ;) (w cudzysłowiu, bo bez żarcia)

ocenił(a) film na 3

zaplątanych i wallego widziałem w kinie. Wilczka oglądałem wersje dvdrip (czyli bardzo dobrą) samemu na stacjonarnym kompie z monitorem 22cale (nikt mi nie przeszkadzał) nawet miałem spokojniej niż na seansie zaplątanych gdzie była masa dzieciarni, co i tak nie przeszkodziło mi w pozytywnym odbiorze filmu. Uwielbiam filmy animowane (a 23 lata zblizają się nieubłaganie), ale ten po prostu był słaby. Wracając jeszcze raz do grafiki Wallego to była ona milion 783642875628 razy lepsza od zaprezentowanej w "wilczku". Ta z wymienionej wczesniej bajki zalatuje niskobudzetówką. Tła są mdłe i pozbawione szczegółów, tak samo animacja, postaci, itp Widze że jesteś fanatykiem tego filmu i żaden argument do ciebie nie dotrze, a każdy kto ma inne zdanie niż Ty jest ignorantem próbującym zbojkotować to "dzieło", ale jeszcze raz to napisze: Pomijając fakt że owa animacja jest słabo wykonana wizualnie co mozna wybaczyc bo nie grafika jest dla mnie najwazniejsza to posiada ona bardzo słabe i nie przekonujące dla mnie dialogi, zupełnie płytkie postaci, kompletny brak humoru, kiepski scenariusz. Nie rzuce hasła "kiepska fabuła" bo nie tego oczekuje od bajki (co nie zmienia faktu że ta była prosta jak drut)

użytkownik usunięty
Zigu21

Przecież cię nie obrażam. Po prostu nie dostrzegam szczególnej różnicy wątków pomiędzy Wallem i mnie twój wpis trochę zdziwił.
"Bo gust nie podlega dyskusji!"

ocenił(a) film na 3

tez Cie nie chce Cie obrazać. Fanatyk nie jest jakims strasznie negatywnym okresleniem : P Walle był świetnie minimalistyczny, miał niepowtarzalny klimat. To własnie klimat rewelacyjnie budował tę prostą historie. Tutaj mi tego niestety brako

ocenił(a) film na 8
Zigu21

Wallego czy jak tam się zwie, nie oglądałem więc nie będę się w tej kwestii wypowiadał, a zaplątani byli po prostu boscy ;) ale nie czas i miejsce by o tym pisać.

Zigu21: "Wilczka oglądałem wersje dvdrip (czyli bardzo dobrą) samemu na stacjonarnym kompie " możliwe że mamy tą samą wersję :D Niestety muszę się z Tobą zgodzić w kwestii: "co nie zmienia faktu że ta była prosta jak drut". Rzeczywiście niczym bajka nie zaskoczyła, z łatwością można było przewidzieć co wydarzy się w następnych scenach, ale i tak bajka mi się podobała (jeszcze jestem młody (18 lat) ale bajki nigdy mnie nie znudzą). Uwielbiam takie romantyczne klimaty :D
Jest to bajka dla najmłodszych widzów, a oni z pewnością świetnie się na niej bawili ;)

Dla jednych jest to wspaniała bajka dla innych już nie tak bardzo ;) "Bo gust nie podlega dyskusji!" i tym mottem zakończmy spór.

użytkownik usunięty
Verothon

Tak do waszej wiadomości: To ruskie przysłowie! :D
Chyba nie trudno się domyślić dlaczego :)

ocenił(a) film na 10
Verothon

JA MAM dopiero (12) ale bajki też nigdy mi sie nie znudzą Uwielbiam takie romantyczne klimaty

PS:jesli wkurzacie sie żę tak dużo pisze to nie moja wina wola silniejsza i che mieć swoje zdanie w każdym temacie:-)


ocenił(a) film na 10
Zigu21

Ani śmieszny, ani wzruszający, ani nie było ciekawej histori, dialogi chyba najgorsze TWOJE ZDANIE A MOJE TAKIE :
ŚMIESZNY WZRUSZAJĄCY ,ROMANTYCZNY CIEKAWA HISTORIA DIALOGI 5,5/6 ALE TO TYLKO MOJA OCENA

ocenił(a) film na 3
szymon1999

jeśli śmieszą Cię teksty o `króliczych bobkach` to naprawdę gratuluję poczucia humoru.

ocenił(a) film na 10
megalomenia

to moim zdaniem było tak średnio potrzebne o tych kupach xD

ocenił(a) film na 3
szymon1999

to jest po prostu kontrargument na Twoją wypowiedź, że film jest zabawny.

ocenił(a) film na 10
tkc

moim zdaniem WOGULE nie znasz się na takich wilmach mi ta bajka bardzo sie podpbała
i jeszcze słowa od borysa20000
A może to właśnie przez takich jak ty wilki prawie wyginęły!?
świeta racja żadnego poszanowania do WILKÓW!!!

ocenił(a) film na 3
szymon1999

brawo brawo, zrobić dwa btki w jednym wyrazie i to podkreslonym, podziwiam podziwiam :)

ocenił(a) film na 10
Zigu21

sorra filmach :D

ocenił(a) film na 10
szymon1999

w ogóle :D

ocenił(a) film na 10
szymon1999

wiem grama nie zaszkodzi ale kurna wakacje są nie ?!?! :D

ocenił(a) film na 10
szymon1999

wiem nie na temat ale wszedzie reklamuje
masz minecrafta itd
masz profil na you tube
zapraszam na mój profil i subskrybuj
http://www.youtube.com/user/Szymon1299Wilk?feature=mhee#p/c/CDFDD3519B6F736B

ocenił(a) film na 1
tkc

racja... film bardzo słaby... 2/10

ocenił(a) film na 4
elMCmarco

najslabsza animacja jaka widzialem . Ani to smieszne ani fajne . Glowny bohater najbardziej denerwujacy. Probuje byc smieszny , a jest poprostu denny (jak caly film)

tkc

Zgadzam się, lubię wilki, a ten film je obraża. Może nie tyle, że wilki powinny być straszniejsze (chociaż z parę takich też by się przydało), tylko mniej człowiecze. Powinni uchwycić ich piękno, oczy, pyski i inteligencję. I nie powinny chodzić na dwóch łapach. Mogliby też zmienić animację na bardziej naturalną. I nie powinny dać się zlać kaczkom !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones