PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40436}

Zakręcony piątek

Freaky Friday
6,4 66 369
ocen
6,4 10 1 66369
6,1 8
ocen krytyków
Zakręcony piątek
powrót do forum filmu Zakręcony piątek

Jaki jest według Was najśmieszniejszy fragment tego filmu? Mnie się najbardziej podoba ten, w którym Anna wchodzi do swojego pokoju i zastaje tam młodszego brata z kolegami ubranych w jej biustonosze i czytających jej pamiętnik. Najzabawniejsze jest to, że dotykają staników i wołają namiętnie "Jake, Jake".

Melissa

Boskie było jak Jake spiewał pod oknmi Anny xDD

ocenił(a) film na 3
slodka_kotka

no tak, najlepsze jak "wył" przed domem xP to było genialne jak ona sie na niego rzuciła <lol2>

Melissa

Mnie najbardziej rozśmieszyło gdy Ann, już w ciele matki, po raz pierwszy spojrzała w lustro i powiedziała coś w stylu 'wyglądam jak z "Opowieści z krytpty"':)

Melissa

mnie się podobało na końcuXD jak ta chinka dała ciasteczka dziadkowi i bratu Anny,a jej córka się na nich rzuciła:D

ocenił(a) film na 10
Melissa

Mi się podobało, jak Jake śpiewał piosenkę Britney przed domem "hit me baby..." i Anna go uderzyła :P

Melissa

dokładnie hit me baby zajebiste bylo ;p

ocenił(a) film na 10
Melissa

Fajne też było kiedy Ann w ciele Tess dała czadu podczas udzielania wywiadu dotyczącego jej książki ;)

Melissa

mnie sie najbardziej podobały reakcje młodszego brata na hasła matki(a raczej siostry w ciele matki xD)

Melissa

mnie najbardziej rozśmieszyło to jak anna w ciele tess każe rayanowi sie powentylować a on mówi że kopsnie sie po dziadka:P

ocenił(a) film na 9
Paulinka_26

Albo jak już po zamianie rano ubierają się i Harry patrzy się na matkę, a jej wtedy spodnie opadły i stringi było widać ;p ta jego mina... xD

ocenił(a) film na 6
Melissa

Zdecydowanie scena z ''wyglądam jak 'opowieści z krypty'' oraz gdy anna w ciele matki strzela miny do barata - nie no, to mnie totalnie rozwaliło ; p

ocenił(a) film na 8
black_peace

Scena jak Jake śpiewał była dobra ;D

Dobre też było:
- Ryan powentyluj się trochę..
- Dobra powentyluję się.. i kopsnę się po dziadka <lol2>

Jeszcze jedno jak córka w ciele matki w biurze dostała jakiś papier oglada i.. "Łał.. ona jest ślepa.." <lol2>

OeSteErRLZ

A mi się podobał ten tekst Anny jak była w ciele matki i odebrała przesyłkę musiała podpisać i to było coś w stylu
"Łooł, ona jest ślepa!"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones