PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=183768}
5,3 74
oceny
5,3 10 1 74
Zamarłe echo
powrót do forum filmu Zamarłe echo

jestem prawnuczka wlasciwego rezysera filmu zamarle echo i bialy slad filmy te nie napisal
rzekomo p.krzeptowski tylko stanislaw gasienica sieczka ktory w tych filmach gra a ze
uwazal sie za skromnego czlowieka nie podpisal sie pod nimi,posiadam zdjecia z filmu jak
i orginalne rekopisy odreczne do tych filmow i posiadam takze 3 film napisany przez mojego
pradziada pt,zaduszki na podhalu to jedynie wystawiane bylo jako sztuka a nie film braklo
pieniedzy na realizacje posiadam dwa filmy i bialy slad i zamarle echo ten ostatni jedynie w
60 procentach bo ulegl czesciowemu spaleniu postaram sie go jakos
udostepnic,pozdrawiam zainteresowanych filmem i tworczoscia z tamtych lat...

ocenił(a) film na 6
aga710

Mam pytanie? Kopie "Zamarłego Echa" które są dostepne w sieci nie są kompletne, chodzi mi o zakończenie, urywa się w pewnym momęcie i historia nie jest dokończona czy faktycznie pełna kopia się nie zachowała, czy jednak mozna zdobyć pełną kopię ??

Neuromer

też oglądałam bez końcówki, czy ktoś wie jak się skończyła ta historia???

patsap

Ginie ojciec dołączając tym samym do zmarłych rodziców Jedrka
Młodzi zostają ocaleni przez ratowników. Nigdy nie poznają tajemnicy swoich rodziców.

aga710

Czy może Pani to faktycznie udowodnić, że Pani pradziad Stanisław wykonywał zdjęcia (a nawet kręcił) film Biały ślad i Zamarłe echo? Krzeptowski to znakomicie wykształcony człowiek i świetny fotograf, stąd mój sceptycyzm. Ale byłyby to nowe dane do historii polskiego filmu... Prosze o szczegóły w miarę możliwości lub o kontakt emailowy, serdecznie pozdrawiam

aga710

Zacznijmy od tego, że filmu się nie pisze.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones