PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1093}

Zapach kobiety

Scent of a Woman
8,1 365 817
ocen
8,1 10 1 365817
7,1 35
ocen krytyków
Zapach kobiety
powrót do forum filmu Zapach kobiety

To jak mu gałki nie wyschnely?

ocenił(a) film na 8
immobilizer1500

Miał dublera.

ocenił(a) film na 9
TheAmazingPudding

Szczerze wątpię

ocenił(a) film na 10
immobilizer1500

jak miał cały czas oczy otwarte ?

ocenił(a) film na 9
pawel059

Miał cały czas wzrok skierowany prosto

ocenił(a) film na 10
immobilizer1500

miał skierowany prosto wzrok przez jak długi czas? masz na myśli, że przez czas ujęć ? jak długo trwało jedno ujęcie ? jak długo kamera filmowała jego oczy ? nie rozumiem co w tym trudnego czy niesamowitego ? możesz bardziej konkretnie opisać co masz na myśli ?

ocenił(a) film na 9
pawel059

"miał skierowany prosto wzrok przez jak długi czas?"

przez cały film

"masz na myśli, że przez czas ujęć ?"

nie

"jak długo trwało jedno ujęcie ?"

nie liczyłem

"jak długo kamera filmowała jego oczy ?"

nie dłużej niż ujęcie filmowe

"nie rozumiem co w tym trudnego czy niesamowitego ?"

oczy wysychają

"możesz bardziej konkretnie opisać co masz na myśli ?"

Jak się długo nie mruga to oczy łzawią. Jemu nie łzawiły. Nasuwa się samo pytanie: czy nie wysychały?

ocenił(a) film na 10
immobilizer1500

Możliwe SPOJLERYYYY!!





Pierwsze spotkanie

10 sekund 22 sekundy 14 sekund(długośś ujęć) - widać nie z całkiem bliska, wtedy oczy nie ma całkowicie wbite w jeden punkt powieki się ruszają, jednak nie na tyle, żeby zamknąć oczy

11 sekund- bliższe zbliżenie, widać dobrze oczy

w 11 minucie 57 sekundzie po tym jak dziewczynka puka w okno(nie patrzy się prosto jak było od bliższego zbliżenia) i pułkownik się wścieka i rzuca poduszką(nie jestem w stanie tego zobaczyć gołym okiem, więc patrze na klatki, ściągam to w 720HD więc trochę mi to zajmie,zanim ściągnie mi się to zauważam chyba jednak nie jestem pewien, że w momencie kiedy rzuca poduszką, ale zanim ją rzuca to gdy ją bierze i w pewnym momencie jedno oko jest w miejscu zaciemnionym drugie zasłania przez moment poduszka to on szybko mruga wtedy, ale zaraz się przekonam jak mi się to ściągnie czy to co widzę jest tym co widzę,,,, coś się popsuło i nie mogę zwolnic, jednak widzę, ze mruga prawym okiem a drugie nie jest w cieniu ale jest zasłonięte przez nos czy układ twarzy-a więc mrugnął, patrzy cały czas prosto i nie patrzy cały czas skupionym wzrokiem. zaraz niedługo po tym około 30 sekund jest 11 sekund po których ewidentnie mrugnął, nie krył się z tym a po 2 kolejnych sekundach ujęcie Charliego. Potem jest około 19 sekundowe ujęcie pana Slade'a podczas którego wodzi wzrokiem w różne miejsca i powieki mu się ruszają, jednak nie mrugnął. Kolejne ujęcie 11 sekund. Podczas " chcesz mnie zbić z pantałyku gnojku"- ujęcie około 5 sekundowe w około 3 sekundzie powieki mu drgnęły. Podczas kolejnych 16 sekund kiedy krzyczy na Charliego około 3 razy mruga lekko powiekami, nie zamykając oczywiście oczu. Kiedy pyta czego tu chcesz części dolne oczu się podnoszą części górne opadają, że prawie ma przymknięte oczy, znaczy się zamknięte. Mrugnął po tym jak włączył muzykę. Poza tym chciałbym zauważyć,że chyba jak czegoś słuchamy uważnie lub wytężamy skupienie to patrzymy dłużej na kogoś kto mówi, lub na coś nad czym myślimy bo się bardziej skupiamy więc mrugamy rzadziej, jeszcze jeśli spokojnie siedzimy to chyba też. Potem dwa dłuższe ujęcia to 10 i 9 sekund.

Drugie spotkanie przed wyjazdem do Nowego Yorku
ujęcia po około 6 sekund wzrok nie jest w linii prostej pod kątem 90 stopni patrzy tu i tam, potem gdy mówi Charliemu o mundurze i walizce mamy ujęcie około 8 sekundowe z daleka, że nie widzimy dokładnie wzroku pułkownika, ale widać, że nie ma oczu nadwyrężonych jak patrzy, Poza tym jak ja teraz patrze na to a jest noc i wzrok mam zmęczony a w tym momencie akcja się dzieję w dzień i wzrok jest bardziej wypoczęty. -- Co o tym myślisz? co już napisałem ?


ocenił(a) film na 9
pawel059

11 s x 5 prób z 3 min przerwa to 55 s niemrugania w ciągu 15 min! Jakaż to katorga dla oczu!

ocenił(a) film na 10
immobilizer1500

wtedy kiedy kamera nie jest na nim może mieć zamknięte oczy prawda?

pawel059

Nie mogę.. Mistrz! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones