PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11943}
7,7 1 762
oceny
7,7 10 1 1762
Zapamiętaj imię swoje
powrót do forum filmu Zapamiętaj imię swoje

Porównałem daty urodzenia aktorów mama 1925r - Gieniu(Tadeusz Borowski) 1941.Niby szesnaście lat.Troszkę zaniedbano charakteryzację,kiedy syn przyjeżdża po latach do matki wyglądają jak młoda para przed ślubem która nie może się rozstać...

Anusiak

film zakłamany jak wszystko kacapskie w tamtych czasach - ciekawi? dowody?

użytkownik usunięty
lynyrd59

No, to walnąłeś takie argumenty, że hej. Oglądałem go wiele razy w TVP w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku, a ja byłem kilkulatkiem.


Nie pokazano w tym filmie, że Stalin wymordował kilkadziesiąt milionów ludzi, że AK było mordowane w Polsce, ale nie pokazano też wielu innych rzeczy które wtedy miały miejsce, np. że ludzie chodzili do kina i mieli tylko wolne niedziele oraz czytali książki zamiast leżeć przed telewizorem (bo go nie mieli, bo nie było ich stać, bo była bieda). Muszę go obejrzeć ponownie jako dorosła osoba, bo może się mylę, może jestem w dużym błędzie.

ocenił(a) film na 9
Anusiak

To prawda, ze matka po tych wszystkich latach, wyglada prawie tak jak w dniu narodzin syna. To jedyny moment słaby. reszta super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones