PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556597}

Zaparkowany

Parked
7,0 910
ocen
7,0 10 1 910
Zaparkowany
powrót do forum filmu Zaparkowany

8/10

ocenił(a) film na 8

Film naprawdę dobry. Polecam!

ocenił(a) film na 7
slinaa

Dobry,życiowy film tylko dlaczego jest napisane,że to dramat,komedia?Ja tam niczego do śmiechu nie zauważyłem.

ocenił(a) film na 8
GrimReaper76

Dlaczego?? Ja się trochę pośmiałam, zwłaszcza jak szli na podryw;) natomiast rzeczywiście nie umieściłabym go w kategorii KOMEDIA! zdecydowanie bardziej dramat. Film oglądałam jakiś miesiąc temu a do dziś mi gdzieś po głowie chodzą sceny .

ocenił(a) film na 9
slinaa

ja film ogladalam pare miesiecy temu, ale scena Cathala przy ognisku bardzo utkwila mi w glowie.

slinaa

Ten film był taki...smutny...

ocenił(a) film na 8
Peach3a3

Fakt co do sceny przy ognisku, zapada w pamięć i jest wyjątkowo smutna, i ten moment jak Cath sobie w nogę dawał, sama poczułam się oszukana nie mniej niż Fred;)

slinaa

Mi to najbardziej było przykro, gdyż Cathal nie był złym człowiekiem, tylko brakowało osoby, która by nim pokierowała.

ocenił(a) film na 8
Peach3a3

Film poruszył problem "bezdomności" i problem związanych z życiem na ulicy, ale bardzo "fajnie" pokazany jest również co nałóg robi z człowieka a Morgan sobie z tą rolą poradził idealnie. Co do " Cathal nie był złym człowiekiem, tylko brakowało osoby, która by nim pokierowała" Niestety w życiu też tak bywa, nawet często i to niestety jest bardzo przykre

slinaa

Czasami to chciałabym pomóc wszystkim osobom na świecie, a takie historie dodatkowo mnie w tym utwierdzają.
Jednak zawsze po chwili zdaję sobie sprawę, że to nie jest możliwe.

ocenił(a) film na 8
Peach3a3

Pomóż jednemu dla niego z pewnością będzie to "cały świat" ! Też czasami mam takie myśli, tylko czasem trudno uporać się z własnym życiem a co dopiero z pomocą innym. Oglądałaś może film dokumentalny Ja Alkoholik w reżyserii Pana Jacka Bławuta ?

slinaa

Nie, nie miałam okazji.

Peach3a3

Ale oglądałam "Wszyscy jesteśmy Chrystusami"

ocenił(a) film na 8
Peach3a3

Z tym, że Ja Alkoholik to dokument,obejrzyj - też będziesz chciała im pomóc:)

slinaa

ciekawe kino dobra gra aktorska głownego odtworcy ..
pomysl na film nie przecietny - film z podwojnym przeslaniem

slinaa

popieram! widziałem film kilka dni temu i ciągle wracam myślami do niego... po prostu niesamowity, uwielbiam takie filmy, cudowne zdjęcia, muzyka, gra aktorska. Pochłonął mnie w całości

ocenił(a) film na 8
slinaa

Piękno tego filmu polega na jego prostocie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones