PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640026}

Zaraźliwi

Antiviral
5,2 3 154
oceny
5,2 10 1 3154
6,2 5
ocen krytyków
Zaraźliwi
powrót do forum filmu Zaraźliwi

Nie wiem jak ocenić ten film, bo z jednej strony extra pomysł, a z drugiej bolało mnie
oglądanie. I to bolało naprawdę, gdyż nienawidzę szpitali, chorób, opryszczki, rzygania, sypania
przypraw pod napletek, wbijania igieł w dziąsła itp Ktoś, kto musiał zdrowo pocierpieć w
szpitalu niech najpierw sieknie trailery (mnie zachęciły), bo mnie na przykład zaczęło kłuć w
nerach. W każdym razie Cronix 2.0 masakruje już na starcie i bankowo przebije swojego ojca,
a później wpadnie w ćpanie i zgwałci wszystkie staruszki i spali wszystkim chaty. Uff, to nie ten
film... Do czego posuną się fani, aby choć trochę być bliżej swoich idoli? Póki co ja sobie
cycków Dody nie zrobię, a tym bardziej rzeżączki od Karolaka też nie polecam. Czekam na
kolejne, mam nadzieję coraz bardziej poryte produkcje, a teraz idę wbić sobie wemflon pod
mały paznokieć i zasypać pieprzem spojówki, bo nudno i duszno mi.

ocenił(a) film na 8
Pyrogenus

Zgadzam się z komentarzem. Do tego ciekawy komentarz do "Prezerwatyw Justina Biebera sprzedawanych na Allegro" czy innych takich dewiacji, a to wszystko w oprawie z nowych idei technologicznych. Farmy tkankowe czy wirtualne avatary dla osoby w śpiączce (UWAGA SPOILER: Bo taki w sumie jest stan Hanny na końcu) to nie są pomysły z kosmosu, ale rzeczy nad którymi już pewnie niejeden naukowiec myślał.
Jak dla mnie mocna 8. Nie tylko za dobre oddanie zdeformowania społeczeństwa, odniesienia do sf, czy komentarz na temat obsesyjnego kultu idoli... ale również za rolę głównego bohatera, który zagrał tak, że film bolał... a przecież o to w tym chodziło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones