PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99877}

Zatoichi

Zatōichi
7,4 14 857
ocen
7,4 10 1 14857
5,8 6
ocen krytyków
Zatoichi
powrót do forum filmu Zatoichi

Ale jednak nie... jak pod koniec sie niby okazało, że Zatoichi nie jest ślepy to myslałem że seppuku popełnie - film by taki smaczek stracił i 2 raz by sie go nie chciało ogladać:P A to ostatnia kwestia uratowała film:P Chwała jej:P

użytkownik usunięty
Heavymetalwinner

A te dzikie tańce na koniec kolegi nie rażą?! Moim zdaniem nawet wspomniana ostatnia kwestia filmu nie uratowała. Generalnie przyjemnie się to ogląda, ale na koniec cała historyjka i klimacik ulatują, gdy na scenę wkraczają tancerze w stylu kolejnego filmu z Jackie Chanem. Ni to z gruszki, ni z pietruszki. Generalnie jakby pominąć tą scenę i przejść od razu do ostatniej kwestii, to przynajmniej mielibyśmy jakąś spójność. Tymczasem, jest jak jest i muszę z tym niesmakiem pozostać...

ale on właśnie widział:]

a na końcu potyka się o kamień i mówi "nawet widzący nic nie widzi" i jest to swojego rodzaju zajebiaszczą puentą filmu i ogólnie życia:) za co chwała za takie pomysłowe zakończenie:)

Ja tak przynajmniej zrozumiałem, chyba nieuważnie kolego ogladał:)

użytkownik usunięty

Już na początku filmu powinieneś się zorientować, że będą tam wtrącane sceny typowe dla komedii - takie same zadanie spełnia ostatnia scena - ona nie ma żadnego związku z historią - ma po prostu wyluzować widza. Świetne też były te motyki uderzające w takt muzyki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones