PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99877}

Zatoichi

Zatōichi
7,4 14 857
ocen
7,4 10 1 14857
5,8 6
ocen krytyków
Zatoichi
powrót do forum filmu Zatoichi

Film jest bardzo dobry. Jest to powrót do starych filmów karate rodem z Hong-Kongu. Nie porównujcie do Kill Billa a już wogóle do jednego z największych chłamów kinematografii - Ostatniego samuraja!! POLECAM!!

użytkownik usunięty
master_of_madness

Czyli "stare filmy karate rodem z Hong-Kongu" to nie kinematograficzny chłam? Ahaaa...... Gratuluję osobliwie przejawianej wrażliwości ;-)

ocenił(a) film na 6
master_of_madness

Widzę że ktoś super zna się na temacie. Karate rodem z Hong-Kongu?No chyba śmiejesz się sam z siebie. Jak wogóle "Zatoichi" może być powrotem do karate? Stary, co Ty piszesz.

Kristo

Ludzie!! Obejżałem naprawdę dużo filmów o samurajach, karate i doszedłem do wniosku (może dla nie których - złudnego), że te filmy mają coś w sobie, mają specyficzny klimat. Oprócz napierniczania się w każdym z tych filmów jest zawsze temat honoru i zawsze jest jakiś morał (w odróżnieniu od np "Rokiego").

ocenił(a) film na 2
master_of_madness

a czy komputerowo zrobiona krew to tez nawiazanie do japonskiej klasyki?

użytkownik usunięty
master_of_madness

Nieudana forma i treść. Jeden z najgorszych filmów orientalnych jaki kiedy kolwiek widziałem. I jesli porównujesz to z Kill Bill'em to widze ze jednak za mało filmów widziałes. Totalna porażka. Porownanie do filmów karate - jest tez nie na miejscu! Jakie ty filmy ogladasz??
Film w ktorym niewidomy sieka wszystkich a na końcu tańcza wszyscy aktorzy staje grotezkowy. To chyba razcej Kitano stara sie nasladować Tarantino... Kicz totalny NIEPOLECAM

master_of_madness

totalna kapa z tego filmu, nie ma co go porównywać z żadnym innym bo nie ma wiele gorszych filmów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones