PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99877}

Zatoichi

Zatōichi
7,4 14 858
ocen
7,4 10 1 14858
5,8 6
ocen krytyków
Zatoichi
powrót do forum filmu Zatoichi

bo jest bardzo dobry film.Ja sobie 2 raz obejrze bo pierwszy raz oglądałem na tvp kultura

Chucky_Tbg

Moje pytanie brzmi: czy zapalić ziółka można do tego filmu w celu zwiększenia satysfakcji z oglądania, czy film jest taki pogmatwany, że lepiej jednak nie?

ocenił(a) film na 10
nildur

wiem że ci się będzie lepiej oglądało jeżeli nie jesteś śpiący hehe

Chucky_Tbg

Oglądałem film jednym okiem a drugim robiłem przy kompie, ale jestem pewien że szybko do niego wrócę, aby w pełni wczuć się w jego klimat. To, co udało mi się zaobserwować to świetne akcje ala Kill Bill, moim zdaniem o wiele lepsze od Quintna i niezły humor. Ostatnia scena mnie rozwaliła- dwóm ostatnim wrogom ukazał się jako widomy, ci oczywiście kozacko, że o tym wiedzieli od dawna, a tutaj potknięcie o kamień i pauza z widokiem jego twarzy i tekst w tle "Nie wiem jak szeroko otwierał bym oczy i tak nic nie widzę" :) Normalnie perfect :)

mi3t

*Quentina (małe sprostowanie)

ocenił(a) film na 8
mi3t

Ale spoilerów to ty nie rób ;P Kto oglądał ten wie... Poza tym Kill Bill to inspiracja takimi filmami.

Bruce_Lee

Ach sor, bo widzisz na tym forum rzadko kiedy sie zaznacza ze spoiler i przez to sam o tym zapominam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones