PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463813}

Zatoka miłości

Rock Haven
5,2 380
ocen
5,2 10 1 380
Zatoka miłości
powrót do forum filmu Zatoka miłości

Cudowny Film,właśnie go skończyłem oglądać :) Ciepły w pewnym momencie śmieszny i opis rodziny (w tym momencie matki) pokazany niestety prawdziwie.Większość rodziców tak właśnie reaguje na nasza orientacje.Czasem się z tym godzą,a niestety nie.Główny bohater jest w dodatku jest starszy ode mnie tylko o 7 Dni :D W dodatku słodki :D Oceniam Film 9/10 tylko dlatego że zakończenie nie przypadło mi do gustu za bardzo,oni byli wręcz dla siebie stworzeni i tak to się skończyć nie powinno,w oczach chłopaków widać było ogień który ich rozpalał do siebie!WYŚMIENITY!!! Na pewno obejrzę go jeszcze nie raz.Polecam :)

ocenił(a) film na 10
Lukas83_2

Narobiłem drobne błędy :) Śpie już na siedząco :) Obejrzałem dzisiaj 3 filmy tej tematyki i czas wreszcie iść spać bo świata :D

Lukas83_2

znam duuuużo lepsze filmy o tej tematyce. Chyba byłeś naprawdę zmęczony. Przeciez podrzędny aktorzyna lepiej by zagrał od tego kolesia. No, to tylko moje zdanie.
PS. Widziałeś Shelter, Brokeback mountain. To są porządne filmy!
Obejrzyj jeszcze "Little ashes" z Pattinsonem albo czeski "Mój nauczyciel"

ocenił(a) film na 7
the_victim

Popieram, Shelter i BM to sa filmy:)
Rock Haven taki sobie, mozna sie posmiac:)

użytkownik usunięty
the_victim

Film fajny ot taki można sobie obejrzeć, duży plus za aktora Bradda, świetnie zagrał. Dodatkowo film nie przynudza i jest dosyć krótki. Mi się podobał.

~ Dziwi mnie, że BM tak dużo osobom się podoba i każdy go poleca. Co prawda dawno go oglądałem, ale nie był aż tak dobry jak go ludzie wychwalają.

ocenił(a) film na 10
the_victim

Mi również film przypadł do gustu ;) Bardzo, bardzo ciepły, miło się go ogląda. Fakt, można mieć zastrzeżenie co do gry aktorskiej, ale z racji młodego wieku aktorów, można to wybaczyć. Bardziej niewybaczalne dla mnie jest to, iż w filmie 'Shelter' aktorzy, którzy grają główne role, a dokładniej łóżkowe sceny robią to na ''odj*b się" . Już nawet te sceny mogę darować, bo jest ich stosunkowo mało. Niewybaczalne dla mnie jest to jak podchodzą do pocałunków. Ja jako widz zauważyłem fakt, iż jest to sucha, pusta gra aktorska, bez jakiegokolwiek pożądanie, bez jakiekolwiek chemii, a to już chyba największa porażka dla tych aktorów. Film 10/10, nigdy lepszego nie było, zresztą to był pierwszy film jaki zobaczyłem o tej tematyce i mam do niego wielki sentyment, ale próba pokazania tego co może zrodzić się pomiędzy dwoma dorosłymi (!) facetami wypadła bardzo bardzo słabo. Mnie nie przekonało.

P.S bo zmieniłem temat 'Rock Haven' 9/10, gdyż stracił według mnie na zakończeniu ;]

ocenił(a) film na 5
the_victim

a już chyba najlepszy w tej tematyce to wg mnie modlitwy za Bobbiego - polecam wszystkim tolerancyjnym i nie
a co do tego filmu to mi się w ogóle nie podobał ze względu na słaba grę aktorską, no i chyba głównie dlatego że widziałem modlitwy za Bobbiego wcześniej i porównuje te dwa filmy

ocenił(a) film na 9
Lukas83_2

A mnie się film podoba,nie jest może rewelacją ale może być,popieram wypowiedz Lucasa83_2 :) :* dla Ciebie :)

Lukas83_2

wiecie może gdzie można obejrzeć na necie? ;p

mojfilm

chętnie ci wyślę płytkę :):):) donik6@wp.pl . ::):)

Betrangir

dzięki ci dobrodzieju ,dobrodziejko he ;p mlodylis81@wp.pl

ocenił(a) film na 10
Lukas83_2

Bardzo polubiłem ten film .
W subtelny sposób przedstawia ostry konflikt sumienia i głęboko skrywanych uczuć młodego kryptogeja , który kocha Boga , oraz swoją fanatyczną matkę z jednej strony , z drugiej zaś gorąco pragnie ciepła w ramionach atrakcyjnego otwartego geja z sąsiedztwa.
Atutem filmu jest jego wyciszenie, wspaniałe krajobrazy , a także towarzyszący ukrytemu dramatyzmowi inteligentny humor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones