PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11957}

Zawodowiec

Le professionnel
7,4 2 824
oceny
7,4 10 1 2824
Zawodowiec
powrót do forum filmu Zawodowiec

muzyka z zawodowca

użytkownik usunięty

Film super - ogladalem go 31 razy przez 10 lat:)) poszukuję muzyki na cd z tego filmu. moze ktos pomoze?

użytkownik usunięty

Filmik
Jaro, nie wiesz gdzie mogę zdobyć ten czadowy film.
Nie powiem, ale bym go jeszcze dobrych kilka razy obejrzał :-)
Z góry dziekuję

JA mam Zawodowca tylko jest problem ze znalezieniem napisów , znalazlem jedna sztuke ale po czesku

użytkownik usunięty

mam ten film na divix..nie ma nigdzie napisów..jeśli ktoś ma prosze o kontakt. rafejkes@interia.pl

ocenił(a) film na 10

Witam i mam pytanie - nie wiecie czy można gdzieś kupic ten film ? Np na dvd albo na video ... cokolwiek ?
Jeśli nie to może podzielicie sie swoim divixem :-) jakoś przez neta?
Pisze tutaj bo nie wiem czy ta skrzynka jest jeszzce aktualna (rafejkes@interia.pl). Mój mail: remadr@wp.pl.

remadr

najlepszy film jaki w życiu widziałem) jest wydany na dvd i przynajmniej jakiś czas temu był do nabycia w Warszawie w Empiku na Marszałkowskiej a muzyka z niego jest na płycie z muzyką Enio Moricone "The classic film music of Enio Moricone"

użytkownik usunięty
remadr

W sklepach sieci EMPIK jest dostępny film "Le Professionel" (AKA Zawodowiec) z Belmondo. Wydanie przyzwoite, za 15-20zł, czasami trafia sie taniej ze wzgledu na wyprzedaże.

ocenił(a) film na 5

przecież w tym filmie jest tylko jeden utwór... kurde, Ennio się nie popisał.

w tej chwili dostępny jest na allegro za 19zł...

ocenił(a) film na 6

A pomyśleć, że słynny utwór 'Chi Mai' prędzej w filmie Jerzego Kawalerowicza, "Magdalena" [1971].

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones