PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127013}

Zawsze wierni

Semper Fi
7,9 77
ocen
7,9 10 1 77

Zawsze wierni
powrót do forum filmu Zawsze wierni

... tak mi się coś wydaje, że tak idealistyczny obraz Marines można stworzyć tylko za rzadowe pieniądze. Propaganda ... tak w USA pozyskuje się żołnierzy - kręcąc filmy ... w Polsce, nie stać Monu nawet na wydrukowanie ulotek!!!

gordon_shumway_2

dokładnie odniosłam takie samo wrazenie, to była troche dłuższa rekama która wołała : przyłącz sie do nas my zrobimy z Ciebie obywatela służącego wspaniałemu krajowi jakim są USA :)
Dlatego film mi sie nie podobał, ale gdybym żyła w stanach to by mnie przekonał , uwierzyłabym w to wszystko co pokazali i chciałabym wstąpic do marines.

gordon_shumway_2

America's Army - to gra a raczej jej ostatnia część, bo jest aktualnie trójka jest też darmowa, stworzona do promocji armii amerykańskiej i oczywiście werbowania rekrutów. Całkiem niezła, szczególnie że to 2009 no ale darmowa. Jednak nie ma co porównywać, u nich tradycja dobrowolnego wstępu w szeregi armii rosła długie lata, my się dopiero tego uczymy - dosłownie od wczoraj ;} Niestety kupa mniej zamożnych, młodych i .. prostych ludzi daje się na to nabierać i giną za starych którzy te wojenki wymyślają. Dlaczego użyłem słowa prostych? Jest taki wiersz J.Tuwima który prześwietnie wyśpiewał zepsuł Akurat : "Do prostego człowieka" Powinien być konstytucyjny obowiązek wysłuchania tej piosenki przed zapisaniem się do armii - spadła by im ilość powołań niczym w polskim kościele katolickim hrhr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones