PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514880}

Zaza

6,2 100
ocen
6,2 10 1 100
Zaza
powrót do forum filmu Zaza
joasia_xx

...Fabuła ciekawa. Metamorfoza Zazy zaskakująca, lecz zakończenie mnie rozczarowało. Gdy oglądałam ten film myślałam, że będzie to słodka komedia romantyczna z "happy endem" ;) Jednakże to zakończenie nie okazało się banalne, (a nie tego się spodziewałam) więc w sumie wychodzi ono na "+"

joasia_xx

Jak na rosyjski film, osadzony realistycznych naszych czasach - film rewelka, nie powala na kolana to fakt, ale ma w sobie tyle ciepła, że uległam mu od samego początku.
Dodatkowo historia w nim przedstawiona jest mi dość bliska, ładnie przedstawiona, nie zniesmacza a wywołuje całkiem ciekawe emocje.

Mimo niedopracowanego zakończenia - moja ocena 7/10 i Zaza ląduje w ulubionych, myślę że powrócę do niego w niedalekiej przyszłości.

Polecam ogólnie bardzo, a tych którzy obawiają się idiotycznej, rosyjskiej chmiry - zapewniam, że nie ma się czego obawiać.

Pozdr.

ocenił(a) film na 9
k0chanka

Jak dla mnie rewelacja i to głównie dzięki zakończeniu. Mam dosyć banalnych, szczęśliwych, hollywoodzkich zakończeń. Gardzę nimi. Bardzo polecam. Takie 100% romansidła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones