PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665399}

Zbaw nas ode złego

Deliver Us from Evil
6,6 79 405
ocen
6,6 10 1 79405
5,8 5
ocen krytyków
Zbaw nas ode złego
powrót do forum filmu Zbaw nas ode złego

Nuda..

ocenił(a) film na 1

Jak dla mnie bardzo nudny horror. Cały czas miałem nadzieję, że coś się wydarzy i cały czas film
mnie rozczarowywał. Więcej śmiesznych tekstów niż strasznych momentów a najbardziej straszne
w filmie są.... ZWIERZĘTA. Ogólnie nuda straszna i bardziej bałem się chyba na zwiastunie.
Zmarnowane 20zł (4 piwa).

Nie polecam, solidne 1/10


ocenił(a) film na 1
KAFFwOw

Ja również mam podobne odczucia, nie było nic ani nowego, ani strasznego. A scenki typu wyskakujące znikąd zwierzęta/zwłoki/ludzie, które najwidoczniej były jedynymi pomysłami reżysera na przestraszenie widza wywoływały u mnie (i nie tylko) śmiech i efekt, że zamiast wyjść przerażona z kina, wyszłam z kpiącym uśmieszkiem i wielkim rozczarowaniem.

Coś dla amatorów niestrasznych horrorów, 1/10

ocenił(a) film na 4
szalonygluszec

Może to bardziej kryminał niż horror ( patrzac na kategorir jakie film otrzymał od widzów/Filwebu ...

boundless

też się z wami zgadzam.NUDA !!! a scena egzorcyzmu to była jedna wielka kpina i ta muzyka jeszcze,całe kino się śmiało.

ocenił(a) film na 10
KAFFwOw

jak dla mnie film fajny i wart obejrzenie, ale fakt horror to to nie jest

ocenił(a) film na 1
KAFFwOw

Nuda, głupizna i drewniane aktorstwo.

KAFFwOw

Solidne 1/10 to masz w głowie.

ocenił(a) film na 6
KAFFwOw

Bez przesady, solidne 6/10, był momenty gdzie prawie się bałem. Patrząc przez pryzmat tego że w ciągu ostatnich 10 lat 99% horrorów to totalna gówno, tu jest "nieźle".

ocenił(a) film na 3
KAFFwOw

zgadzam się calkowicie, jestem fanką horrorów z egzorcyzmami w roli głównej, ale ten film to jest jakaś porażka jeśli chodzi o tę tematykę. słabizna :( zawiodłam się bardzo.

ankaszefczyk

Film w klimacie taniego sitcomu Mtv. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 10
ankaszefczyk

Wracaj do gownaniej obecności 2 hahah

KAFFwOw

Ja za to polecam, właśnie skończyłem oglądać. Nie jest to arcydzieło, ale oglądało się ciekawie. Film miał bardzo fajne momenty plus świetne zdjęcia. Trochę horroru, trochę sensacji. Chociażby za samą scenę z egzorcyzmowaniem należy się min. 3. Jeśli 1 stawiasz takiemu filmowi, to co masz zarezerwowane dla prawdziwego kiczu? -8?

ocenił(a) film na 9
KAFFwOw

a mi bardzo się podobał film, jako osoba wierząca traktuję takie filmy poważnie, klimat jest mocną stroną filmu, muzyka też niezła, zakończenie mogło być inne, ale skoro ten film jest ekranizacją książki a książka podobno jest oparta na faktach z życia Ralph Sarchi, to jestem w stanie przymknąć oko na pewne minusy,

ocenił(a) film na 8
KAFFwOw

Jak widać nie wiesz co się dzieje na świecie w którym żyjesz...
Poczytaj sobie artykuły itp.. o egorcyzmach i wtedy z powrotem wróć do tego fimu.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones