PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694958}

Zbuntowana

Insurgent
6,5 125 184
oceny
6,5 10 1 125184
4,2 8
ocen krytyków
Zbuntowana
powrót do forum filmu Zbuntowana

8,4??? rozumiem

użytkownik usunięty

że niby lepszy od kosogłosa część 1??? albo fw, upada jeszcze niżej? oczywiście nie hejtuję ale te 8,4 to nie aby przesada?

Myślisz, że ci ocenili to chociaż oglądali? Wątpię. Debile wystawiają oceny przez seansem...

użytkownik usunięty
piczympoom

Też tak sądzę, tylko że to jest nie fair.

użytkownik usunięty
piczympoom

http://www.filmweb.pl/film/Zbuntowana-2015-694958/discussion/Czekam...,2610312


tu masz winnego, zakłada temat "Czekam" po czym ocenia film na 10? czyżby troll? data tego konta nie daje wiele do myślenia... stworzył w wakacje konto i szaleje...

Pewnie, że troll. Niestety w tą stronę zmierza filmweb.

użytkownik usunięty
piczympoom

oczywiście

http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Zapowied%C5%BA+nowej+funkcji+-+oce nianie+wypowiedzi,2613773

użytkownik usunięty
piczympoom

pod naszymi postami zjawił się kolejny troll z dziwnym pytaniem, ale mimo to daje 10...

ocenił(a) film na 10

Po raz kolejny... Nie dałam 10 tylko dodałam film do ulubionych! To nie jest zawyżanie oceny filmu. Czytałam całą serię przed jej ekranizacją i podobało mi się jak przeszli przez 1. część. Dlatego dodałam film do ulubionych, bo (po obejrzeniu zwiastunów, przeczytaniu zapowiedzi i recenzji) jestem na 100% pewna, że musi się tam znaleźć. A tak w ogóle to co jest dziwnego w zapytaniu się gdzie można obejrzeć film przed polską premierą? Z Twoich wypowiedzi jasno wynika, że już go widziałeś, bo twierdzisz, że jest gorszy od kosogłosa...

użytkownik usunięty
Koszykara

napisałem ci coś niżej przeczytaj to dojdziemy do porozumienia

Ale zdajesz sobie sprawę z tego że ten post był napisany 2 tygodnie temu, przez ten czas film mogła obejrzeć i stąd pojawienie się oceny...

użytkownik usunięty
Bartus0077

Teraz tak

ocenił(a) film na 10

A gdzie można obejrzeć już?

użytkownik usunięty
Koszykara

Tak w ogóle zgłaszam twoje konto i twoją ocenę, chyba że ją skasujesz. Żałośni z was fanatycy.

ocenił(a) film na 10

Słucham?! Po pierwsze, film mam w ulubionych, a nie mam go ocenionego. A poza tym skoro piszesz teksty typu "że niby lepszy od kosogłosa część 1?" to zadałam normalne pytanie "A gdzie można obejrzeć już?". Nie jestem żałosnym fanatykiem, tylko czytałam całą serię książek zanim były zekranizowane i były świetne, tak jak film Niezgodna. Stąd moje zainteresowanie Zbuntowaną... Chcę zobaczyć jak sobie poradzili z kilkoma rzeczami, które pozmieniali w 1. części, a które przewijają się teraz. Więc skoro oceniłeś już po moim KULTURALNYM komentarzu, że jestem "żałosna" to może powiesz gdzie można go obejrzeć?

użytkownik usunięty
Koszykara

Ten film nigdzie, po prostu jedna osoba na fw dała 10 już tej części nie widząc, to jest fanatyczne zachowanie, przez co film ma zawyżoną średnią 8,4 to samo działa w stronę hejterów gdzie dają 1/10 i film ma obniżoną średnią. Widzę że mnie zle zrozumiałaś kosogłos część 1 to film blockbuster który miał premierę w listopadzie, i ma taki najazd hejterów że film ma średnią 7,0 i zapewne spadnie niże, wszak po pierwszej części niezgodna, druga część nie mogła by być aż tak lepsza, bo to nie władca pierścieni więc sama przyznasz że film ma za wysoką średnią ? nie razi cię to?

Kosogłos część 1 widzę już widziałaś a zbuntowana u nas jest od jutra w kinacha.

wybacz za słowa

ocenił(a) film na 10

Tak jak mówisz, to działa w dwie strony. Ja spodziewałam się po Kosogłosie więcej (po poprzednich częściach i książkach), ale wiem, że trzeba poczekać na 2. część Kosogłosa, żeby ocenić całość... Ale proszę Cię, nie mów, że na pewno 3. część z serii Igrzysk Śmierci jest lepsza od 2. części z serii Niezgodna, jeśli jednego z filmów nawet nie widziałeś. To brzmi jak zachowanie fanatyka IŚ.

użytkownik usunięty
Koszykara

ale 8,4 średnia to jest zawyżona średnia? zrozum tutaj to...

ocenił(a) film na 10

Możliwe. Nie widziałam filmu, więc się jeszcze nie wypowiadam odnośnie ocen. Koniec. Zobaczę i wtedy będę miała SUBIEKTYWNĄ ocenę. Tak jak Twoja. Chociaż Twoja chyba i tak już się nie zmieni...

użytkownik usunięty
Koszykara

nawet nie oceniłem bo filmu jeszcze nie widziałem dlatego zastanawia mnie taka średnia bo film jest nawet lepszy teraz niż władca pierścieni a wnioskuję, że jakiś fanatyk dał 10/10 nie oglądając filmu...

ocenił(a) film na 10

Nie chodzi mi już teraz o jakieś głupie rankingi... Tylko o Twoją ocenę-opinię. Jesteś tak nastawiony do tego filmu, że nie ma sensu, żebyś go w ogóle oglądał. Poza tym, co Ci tak zależy na jakichś punkcikach?

użytkownik usunięty
Koszykara

No bo poprzednia część była tylko dobra, i nie chcę mi się wierzyć by taki film miał taką ocenę. Napisałem że nie hejtuje ale to jest niesprawiedliwe równie dobrze dam Avengers czas ultrona teraz 10/10 i byłbym uznany za trolla.

ocenił(a) film na 10

Popatrz sobie na poprzednie oceny Igrzysk. 1 część-7,2 2. część-7,5 3. część-7,0 To nie jest praktycznie żaden spadek... A niezgodna? 1. część-7,2 (tak jak IŚ), więc dlaczego 2. część nie może być trochę lepsza od 2. części Igrzysk?

użytkownik usunięty
Koszykara

No może i masz rację to zwracam ci honor w takim razie :)

ocenił(a) film na 10

PS. Głosy oddało tylko 38 osób, więc to jest na razie żadna ocena...

ocenił(a) film na 10
Koszykara

Dziękuję ;)

użytkownik usunięty
Koszykara

znowu posta nie widzę ...

użytkownik usunięty

....

ocenił(a) film na 6

;D

ocenił(a) film na 6

interesujący zwiastun ;D

użytkownik usunięty
BigMelon

zgłaszam za multikonto i zawyżanie nie słusznie oceny.

użytkownik usunięty
BigMelon

kasuj tą ocenę bo cię zgłoszę...

ocenił(a) film na 6

bujaj się szczylu

użytkownik usunięty
BigMelon

konto zgłoszone, ocena również. Pogrążaj się dalej żałosny fanatyku...

użytkownik usunięty

up

ocenił(a) film na 6

haha, boże co za dziecko

ocenił(a) film na 6

haha boże co za dziecko

użytkownik usunięty
BigMelon

,Dzieckiem jesteś ty bo, oceniasz film którego nie oglądałaś

ocenił(a) film na 6

w dupie mam te wasze oceny, ale lubię się śmiać z fanatycznych moralistów na temat trywialności. W dodatku podtrzymującym swoje żałosne groźby. Niech to będzie lekcja ;) I oceny nie zmienię xD

użytkownik usunięty
BigMelon

Czyli jesteś żałosną fanatyczką która, nie widząc filmu zawyża średnią, która jest lepsza od władcy pierścieni? Żałosny trolling

Nie rozumiem o co chodzi. "Zbuntowana" może być najzwyczajniej w świecie lepszym filmem od "Kosogłosa". Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie (boli mnie jednak, że w jednym ze zwiastunów użyli tej samej wersji piosenki "What a Wonderful World" co użyto w Dragon Age: Inqusition. Twórcy mogli się postarać o inną wersje) :D

użytkownik usunięty
Edin181

No owszem może być ale te 8,4? no nie wiem może troszkę przesadzam, ja nie twierdzę że kosogłos jest arcydziełem po prostu ta ocena mnie tu zdziwiła zwłaszcza że pierwsza część była ostro skrytykowana :)

O matko... Ty w kółko to samo... Wrzuć na luz trochę ;) Na razie oddane jest kilkadziesiąt głosów, w związku z czym średnia jest w ogóle nie miarodajna i nie ma ŻADNEGO znaczenia. Dwa, przy tak małej ilości głosów nie wyprzedza w rankingu ani Kosogłosa ani Władców Pierścieni, na które się co chwile powołujesz..

Jak się okaże, że film będzie słaby (a przede wszystkim sam go oglądniesz), a mimo to średnia będzie ~8,4 po kilkunastu tysiącach głosów, to wtedy możesz się żalić na forum, że ludzie bezsensownie zawyżają (lub zaniżają ;p) ocenę. Bo teraz to Twój ból jest troszkę śmieszny, bez obrazy ;)

użytkownik usunięty
deborzanka

kolega Edin już mi wytłumaczył jest ok

Różnie może być. Przypomnij sobie "Hobbita" przed premierą BPA myślałem, że zobaczę najlepszą część z trylogii a okazało się zupełnie inaczej. Tak samo może być w drugą stronę ;) No i zgadzam się z tym co napisała deborzanka ;]

użytkownik usunięty
Edin181

a no to w sumie prawda :) dziękuję że w sumie mi to wytłumaczyłeś :) no ale jeśli chodzi o Kosogłosa wiem że ma trochę głupotek ale tego najazdu bym się nie spodziewał, ma kilka według mnie rażących scen np scena z tamą, czy tam szukanie kota potem siostry z tym kotem trochę niepotrzebne wydłużanie filmu no ale film kiepski nie jest, jak dla mnie klapy Harry Potter i Yates pół-ukatrupiony

Ja na seansie bawiłem się bardzo dobrze (Kosogłos) no i faktycznie może było kilka zgrzytów (takie jakie wymieniłeś min.) ale ogółem to byłem zadowolony ;)

użytkownik usunięty
Edin181

Właśnie dlatego nie rozumiem jak można dać kosogłosowi 1/10 !

Też nie rozumiem. No chyba, że ktoś nastawi się np. na jakieś ambitne, psychologiczne kino :P No to wtedy może naprawdę być zawiedziony bo Kosogłos to zupełnie inny gatunek. Blockbuster nastawiony na rozrywkę i zyski :D

użytkownik usunięty
Edin181

Coś w tym jest no nic :) a jak ci się podoba teaserowy plakat z kosogłos 2 dla mnie 9/10

Jeszcze jakoś go szczególnie nie obczajałem :P Ognisty kosogłos na czarnym tle. Standard. Dla mnie 6/10 bo mogli coś innego wymyślić (chociaż akurat to najbardziej pasuje więc ciężko byłoby coś lepszego dać ale mogli pogłówkować) bo ten motyw przewija się od pierwszej części ;]

użytkownik usunięty
Edin181

No w sumie to prawda :) choć mnie się podoba no ale teaserowy plakat to teaserowy nie narzekam wszystko lepsze od tych plakatów z Hobbita :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones