PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694958}

Zbuntowana

Insurgent
6,5 125 323
oceny
6,5 10 1 125323
4,2 9
ocen krytyków
Zbuntowana
powrót do forum filmu Zbuntowana

Kogo wyobrażacie sb do takich ról jak Evelyn, Johanna czy Uriah (na którego, czekam od pierwszego filmu). Według mnie aktorzy idealnie nadający się do tych trzech ról:
1. Kate Beckinsale - Evelyn (nie wiem dlaczego, ale ona jako pierwsza nasunęła mi się jako ta bohaterka, dodatkowo bardzo ją lubię i jestem pewna, że wypadałaby bardzo przekonująco :D)
2. Carla Gugio - Johanna (ta bohaterka była według Tris ładna, a Carla moim zdaniem jest atrakcyjną kobietą. Nawet z blizną Johanny :))
3. Avan Jogia - Uriah (do niego jestem najmniej przekonana, ale ma w sobie coś co mi się kojarzy z Uriahem. Jeżeli jednak rolę dostanie BooBoo Stewart to znienawidzę te postać xD)

ocenił(a) film na 5
lexandra008

Tylko nie BooBoo, on kompletnie nie pasuje do roli Uriaha. Uriah to musi mieć w sobie to "coś", jak Tris, bo on też jest Niezgodny. :)

marcysiaa_31

DOKŁADNIE !!! Ten dzieciak nawet w 10% nie przypomina Uriaha. Avan przynajmniej jak się na ciebie spojrzy to potrafi wywołać różne reakcję w ludziach (tak przynajmniej miałam gdy oglądałam Twisted z jego udziałem). A kogo typujesz do roli Evelyn i Johanny ???

ocenił(a) film na 5
lexandra008

BooBoo do Disneya niech idzie :) Bez urazy oczywiście, przecież tam też kariera się kręci. Hmm, wiesz, że nie zastanawiałam się nad tym, ale jakby tak wytężyć myśli to może do roli Evelyn nadawałaby się Catherine Zeta-Jones. Ja mam wobec niej mieszane uczucia, zawsze oglądałam ją w pozytywnych rolach, ale ta myślę, że przemawiałaby do mnie. A Johanna, hmm, przywódczyni Serdeczności, która mimo swojej szlachetnej osobowości lubi z kimś poflirtować i podyskutować.. może Maria Bello, ale nie wiem sama, z tym mam problem.

marcysiaa_31

Nawet Disney by nie chciał BooBoo :-p
Co do Catherine jako Evelyn moim zdaniem może, ale jakoś nie pasuję mi Maria Bello. Średnio lubię tą aktorkę, ale zobaczymy :)

ocenił(a) film na 5
lexandra008

No właśnie Maria Bello mnie zastanawia, ale chyba masz rację. Flirtować to ona chyba nie umie :P

marcysiaa_31

No racja :P

ocenił(a) film na 5
lexandra008

no to mamy Johanne. Idealnie wybrali!! :)

marcysiaa_31

Jestem nie przekonana, ale do 2015 jeszcze daleko... chociaż zmiana reżysera na R.Schwentke też mi się nie podoba x( Strasznie nie znoszę jak dobry reżyser rezygnuję z projektu na kilka lat np. Gary Ross w Igrzyskach Śmierci.

ocenił(a) film na 5
lexandra008

mnie też wkurza jak zmieniają reżyserów, niech się trzymają zawsze jednego, nie kumam jak można kogoś zwolnic, skoro film to jeden wielki sukces.

marcysiaa_31

Dokładnie !!! Veronica też wydawała się świetnie dogadywać z Neilem. Znowu powtórka z rozgrywki.

lexandra008

No, ale Francis, stworzył lepsze WPO :D

filmowy_laufer

No tak, Igrzyskom wyszło to na dobre :)
Ale, po tym jak zobaczyłam Johannę, Shwentke nadal mnie do sb nie przekonuję x(
Czekam na wybór Cary i Evelyn. Jeżeli tą drugą też mi zepsują to nawet dla Sheo, Christiny, Tori i Kate Winslet nie obejrzę tego filmu, choćby nie wiem jaki był świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones