PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694958}

Zbuntowana

Insurgent
6,5 125 095
ocen
6,5 10 1 125095
4,2 8
ocen krytyków
Zbuntowana
powrót do forum filmu Zbuntowana

Że matka Cztery wygląda jakby była w jego wieku ;)?

ocenił(a) film na 8
alka893

Ja tez tak pomyslalam...

DiaHardProwlerr

Fakt wygląda młodo ale ma 47lat.

ocenił(a) film na 6
Moderatorrr

według wieku rzeczywistego aktorów musiała by zajść w ciąże w wieku 15 lat to rzeczywiście niewielka różnica. Mnie osobiście aktorka nie przeszkadza ale fakt-chyba każdy by prędzej porównał ją do siostry niż matki.

ocenił(a) film na 10
alka893

Dokladnie, tez tak uwazam:) Mialam bardziej wrazenie ze to jego siostra... Aktorka bardzo ładna i bardzo fajna, ale moim zdaniem nie pasuje, mogli dac jakas powazniejsza, bo przez nia nie odczuwa sie tego, ze to jego matka:/

tysiacmetrow

Jego matka miała być uosobieniem siły , władzy i niezniszczalności a nie jakąś młodziutką blondyneczką :(

ocenił(a) film na 6
tysiacmetrow

A skad wiesz, ze jest bardzo fajna ?

ocenił(a) film na 10
tysiacmetrow

Ty chyba głupi jesteś ona jest irytująca i podobnie jak ty czyli głupia so f*ck you

ocenił(a) film na 9
alka893

Też to zauważyłam i uważam, że mogli dać jakąś starszą aktorkę,albo chociaż ucharakteryzować na zmęczoną z bliznami itp.

użytkownik usunięty
amistad_15

Ja też zauważyłem

ocenił(a) film na 5
alka893

Tak samo. Byłam w szoku, kiedy się dowiedziałam, że ma 46 lat - lekarze musieli nieźle się nad nią napracować. :P
Tak czy siak - Bezfrakcyjni prezentowali się lepiej niż Nieustraszeni. A mieli być biednymi, odpychającymi ludźmi, którzy jedzą z jednej puszki a nie przy stole z winem...

ocenił(a) film na 7
EIena

jaja sobie robicie, przeciez to Naomi Watts, kobitka po 40tce. Faktem jest, ze w filmie ja strasznie odmlodnili I tak naprawde nie wiem jaka jest tego przyczyna, bo wygladala na wiele lat mlodziej niz jest w rzeczywistosci.
WYglada niemal jak z Mulholland Drive, 15 lat temu a wcale nie widac wiekszej roznicy. Wspominam ten film Lyncha, bo zagrala tam bardzo goraca scene erotyczna.

ocenił(a) film na 6
dabram17

Każdy powód jest dobry :D

EIena

Naomi Watts wygląda na swój wiek, to raczej w filmie została mocno ucharakteryzowana :)

ocenił(a) film na 8
alka893

Oh, to było koszmarne. Nie było w niej najmniejszej cząstki tej M A T C Z Y N E J miłości do Cztery. Jej wizerunek bardziej skłaniał do myślenia o niej jako o niezwykle zazdrosnej byłej dziewczynie Cztery, która do tego próbowała z nim flirtować. Dobrali zdecydowanie zbyt młodo wyglądająca aktorkę.

ocenił(a) film na 7
domektomka

I z książki i z filmu wynika wyraźnie, że z jej matczyną miłością w ogóle było kiepsko, więc nawet pasuje.

ocenił(a) film na 8
alka893

Najpierw pomyślałam że może jego była, później ze siostra a tu matka hahaha

ocenił(a) film na 4
alka893

W tym filmie wygląda nawet młodziej

alka893

Aktorka wygląda młodo, ale czytając książki można trafić na fragment gdzie Tris mówi, że dopiero przy zbliżeniu widać zmarszczki wokół oczu. A po drugie, Cztery miał 18 lat więc ile mogłaby miec lat jego matka? Około 40 czyli tyle co aktorka.

ocenił(a) film na 8
kasiunia_092

Cztery 18?? myślałam że z 20 pare :)

ocenił(a) film na 7
alka893

dziewczyny dlaczego macie chłopaków w awatarach

theart

Bo to gender

ocenił(a) film na 4
kasiunia_092

ale to nie zmienia faktu, że przy nim wygląda jak siostra, skoro jego gra aktor , który ma 30 lat , a aktorka może z 43 lata. Powinni chociaż lepszą charakteryzacje jej zrobić

zakazana_fw

Ona ma 47lat.

ocenił(a) film na 8
alka893

właśnie wróciłam z kina i kiedy weszła na ekran powiedziałam do chłopaka -"wygląda jak jego siostra..." :P

ocenił(a) film na 8
alka893

to samo powiedziałam w kinie :D

ocenił(a) film na 5
veroniqew

W kinie się nie rozmawia :)

alka893

Widziałam trailer, czytałam książkę...inaczej ją sobie wyobrażałam, z blizną "znaczną" na twarzy, i troszkę starzej wyglądającą...

alka893

a ja się dziwię, że 19-latka (o ile dobrze pamiętam książkę ?) gra 30-letni facet.
on wygląda bardzo poważnie w zestawieniu ze swoją młodą, filmową partnerką. ona też nastolatką nie jest, ale jeszcze ma dziewczęcą urodę.
stąd pewnie efekt małej różnicy wieku z filmową matką (graną przecież przez kobietę po 40-stce)

ocenił(a) film na 7
alka893

dokładnie :D :D

alka893

hej przeciez teraz matki tak wyglądają, jak starsze siostry swoich córek ;)

ocenił(a) film na 7
sabciaa

dokładnie, a porównując zdjęcia z innych ról Naomi, ewidentnie widać, że tutaj bardzo odmłodził ją ciemniejszy kolor włosów i trochę zadziorny look:D

alka893

Taak baardzo młoda. Według mnie źle dobrali postać Evelyn ;/ w książce jest wyraźnie napisane, że matka Tobiasa ma orli nos, jest do niego bardzo podobna i widać, że jest w średnim wieku ;/ Na dodatek w książce wspomniane było, że Evelyn nie była ładna lecz troszkę jakby brzydka, ale nie brzydka :)

bejli34

O tak, właśnie brak tej jej specyficznej urody najbardziej mnie zabolał. Jako wielka fanka trylogii bardzo dużo uwagi zwracam na szczegóły, no i niestety troszkę się zawiodłam.
Wiadomo, rezyser pewnie miał inną wizję Evelyn, ale mógł dobrać aktorkę która będzie potrafiła wyglądać jak MATKA, w dodatku KOCHAJĄCA matka, choć ta miłość między Tobiasem i Evelyn była bardzo trudna.

ocenił(a) film na 7
bejli34

Nie ma co porównywać do książki ;p Nigdy nie dobierają tak dokładnie aktorów z wyglądu jak są opisani w książce ;p

bejli34

Zawsze film będzie różnił się od książki.

ocenił(a) film na 7
alka893

Kate jest piękna wciąż.

ocenił(a) film na 6
alka893

Naomi Watts ma 46 lat. Pewnie jest starsza od matki Tobiasa

ocenił(a) film na 4
alka893

Nie, nie tylko Ty.

http://zureklukasz.com

ocenił(a) film na 7
alka893

W filmie było powiedziane, że bardzo młodo została matką. Ja sam jakoś takiego wrażenia nie odniosłem ; p Jak dla mnie to właśnie wyglądała na taką matkę która urodziła w wieku 16 lat. Nawet sprawdziłem sobie wiek obu aktorów i właśnie różnica wieku to 16 lat :p

ocenił(a) film na 5
alka893

na początku myślałem, że to będzie jego siostra, w życiu bym nie pomyślał, że to matka....

ocenił(a) film na 9
alka893

Oglądałam ten film z przyjaciółką i ona od razu powiedziała "Wygląda jak w jego wieku", ja sama tego nie zauważyłam :D

ocenił(a) film na 4
alka893

to film dla dzieci - niemądrze jest spodziewać się czegoś innego.

alka893

Sama przerwałam film żeby zobaczyć po ile aktorzy mają lat, bo matka wygląda nawet młodziej od syna. Pomyślałam nawet w pierwszej chwili, że będzie kandydatką do serca Four. Lol

girl_with_tattoo

Ja tak samo pomyślałam, jak usłyszałam, ze to jego matka to się bardzo zdziwiłam :D
Ona wyglądała o wile młodziej od syna. Nie ma to jak dobry chirurg :D

ocenił(a) film na 5
alka893

Ta aktorka ma 46 lat, ale w sumie faktycznie wygląda tak młodo, że umieszczanie jej w tej roli było niepoważne.

ocenił(a) film na 5
alka893

chyba specjalnie dodali kwestię "byłam bardzo młoda", żeby ten efekt zatrzeć. A wystarczyło dodać jej nieco lat lub zatrudnić inną równie piękną acz starszą aktorkę(chyba , że żadna by się nie zgodziła zagrać tak debilnej roli)

alka893

Nie przesadzajcie Naomi Watts jako Evelyn wygląda na zadbaną Matkę 4.w wieku 30-paru -pomimo swoich 46 lat...nie każdy musi wyglądać na swoje lata

ocenił(a) film na 9
alka893

To tak wygląda ponieważ Theo James ma prawie 40 lat ;)

SineEnemy

Eeee... Nie, ma 30 :o

alka893

Ona ma 46, a on 30. Miedzy aktorami jest 16 lat roznicy. Ale faktycznie zbytnio ja odmlodzili w filmie. W rzeczywistosci juz tak dobrze nie wyglada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones