PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694958}

Zbuntowana

Insurgent
6,5 125 323
oceny
6,5 10 1 125323
4,2 9
ocen krytyków
Zbuntowana
powrót do forum filmu Zbuntowana

Evelyn.

ocenił(a) film na 5

http://www.celebrity-gossip.net/insurgent/naomi-watts-signs-%E2%80%9Cdivergent%E 2%80%9D-
series-1153561

ocenił(a) film na 5
marcysiaa_31

http://www.celebrity-gossip.net/insurgent/naomi-watts-signs-%E2%80%9Cdivergent%E 2%80%9D-series-1153561

ocenił(a) film na 5
marcysiaa_31

Link drugi jest poprawny.

marcysiaa_31

Załamali mnie x(
To nie jest moja Evelyn x(

ocenił(a) film na 5
lexandra008

Też wyobrażałam ją sobie inaczej, ale kto wie, może podoła. W sumie jeśli chodzi o Naomi Watts mam dobrą opinię o niej, więc kto wie.

marcysiaa_31

Zamiast ciemnowłosej silnej suki o czarnych oczach i wielkim kulfonie dostaniemy słodką blondyneczkę z anielskimi oczami i mysim, malutkim noskiem x(
Coraz częściej uświadamiam sb, że jednak nie obejrzę kontynuacji. Johanna nie jako Johanna, Evelyn nie jest Evelyn brakuję jakiegoś Bibera, aby zagrał Uriaha x(

ocenił(a) film na 5
lexandra008

Spokojnie, może nie wyglądają na idealnych, ale kto wie co wymyślą. Nie spodziewajmy się też, że wszystko będzie takie same jak w książce. Czuję, że w drugiej części dużo zmienią.

marcysiaa_31

Nie spodziewam się, że dostaniemy jakiegoś idealnego odzwierciedlenia, ale skoro już się biorą za robienie filmu na podstawie książki niech robią to porządnie.
Oglądałam wczoraj Malowany welon z Naomi w roli głównej. Przyznam, że nawet mi się podobała jej gra aktorska, ale jak zobaczę ją jako blondynkę w Zbuntowanej i do tego jeszcze tak niewinną na jaką wygląda to podziękuję.

ocenił(a) film na 5
lexandra008

Zaskoczeniem będzie jak niewinnie wyglądająca przewodnicząca bezfrakcyjnych okaże się zimną suką, to dopiero będzie strzał w dziesiątkę. Wyobrażasz to sobie? ;-)

marcysiaa_31

Może tak, ale ja tam wolę od razu dostać twardą babę z jajami.

lexandra008

Ja sobie wyobrażałam Evelyn jako selene z underworld, no cóż szkoda, ale raczej zagra dobrze

Tysiulka28

Ja tak samo !!!
Trzymam za nią kciuki chociaż, Zbuntowanej raczej już nie obejrzę.

lexandra008

Mnie się sam film jak i książka podoba, więc raczej obejrzę, ale nie tak sobie wyobrażałam większość postaci ;) I też mam nadzieję,że nie zepsuje filmu.

Tysiulka28

Ja stwierdziłam, że nie chce sobie psuć wyobrażenia na temat bohaterów jakie sobie zbudowałam i dlatego nie palę się do obejrzenia sequelu. Dodatkowo nie podoba mi się zmiana reżysera. Nie przekonał mnie do tej pory żadnym swoim filmem.

lexandra008

W sumie moją "wizualnie idealną" Evelyn była Carrie-Anne Moss (grała np. w "Matrixie") i czytając książki właśnie ją miałam w głowie. Patrząc tylko przez pryzmat podobieństwa, Naomi nie nadaje się kompletnie, chociaż wiadomo, że charakteryzacja potrafi zdziałać cuda. Ogólnie zresztą już po pierwszej części było widać, że twórcy nieszczególnie kierowali się podobieństwem aktorów do postaci z książek - najbardziej śmieszyło mnie, że w książce na każdym kroku podkreślano, jaka to Tris jest niziutka, a Christina wysoka, natomiast w filmie wywrócili to do góry nogami. ;)

ocenił(a) film na 7
hostica

hostica dokładnie Tris jest niziutka a Christina była od niej wyższa a w filmie to było na odwrót i mnie to irytowało. Ogólnie też jakoś nie pałam chęcią do obejrzenia 2 części bo po obejrzeniu pierwszej całe moje wyobrażenia na temat Tris prysło po zobaczeniu filmu i teraz jak czytałam pozostałe części to miałam w głowie nie Tris którą sama sobie wyobraziłam z pierwszej części tylko Tris z filmu ;/ tak samo było z Cztery.

ocenił(a) film na 7
Patsula

Film wszystko psuje ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones