PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694958}

Zbuntowana

Insurgent
6,5 125 180
ocen
6,5 10 1 125180
4,2 8
ocen krytyków
Zbuntowana
powrót do forum filmu Zbuntowana

Fabuła [*]

ocenił(a) film na 5

O ile sam pomysł i idea nie były złe, o tyle samo rozwinięcie fabularne już od pierwszej części było niepokojąco naiwne. W 2 osiągnęli już taki poziom bzdurności, że z trudem dobrnęłam do końca. W sumie to jest niezwykle przykre, że coś, z czego można byłoby zrobić głębszą historię, jakąś podszytą filozoficznym przesłaniem, czy jakimiś psychologicznymi aspektami, spłycono do głupiego filmu akcji, gdzie na siłę stara się przemycić jakieś wołające o pomstę do niebo przesłanie.
Czekam na część trzecią tylko po to, żeby przekonać się, która z moich żenujących tak samo jak fabuła tego filmu, teorii okaże się prawdziwa (Za książkę ani myślę się brać, z tego, co słyszałam wcale nie jest lepsza niż film). Przykro się robi na myśl, że tym się teraz jarają nastolatki... Też byłam głupią nastolatką, no ale kurde, nie aż tak Oo

Daję 5, bo wykonanie było całkiem solidne. Efekty, muzyka, a nawet gra aktorów, na której się jakoś szczególnie nie znam, były na poziomie, który ogólnie mogę nazwać średnim, więc taka i ocena Trzeba docenić ludzką pracę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones