PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694958}

Zbuntowana

Insurgent
6,5 125 111
ocen
6,5 10 1 125111
4,2 8
ocen krytyków
Zbuntowana
powrót do forum filmu Zbuntowana

Nie idźcie na 3D

ocenił(a) film na 9

Film osobiście wraz z drugą połówką szczerze polecamy, szczególnie dla fanów serii . Jednak chciałabym was ostrzec przed zbędnym wydaniem kasy. Jeżeli zastanawiacie się czy iść na 2d czy 3d, pierwsza opcja jest zdecydowanie lepsza. Brak jakiegokolwiek wykorzystania możliwości trójwymiaru, gdzie sytuacje się niemal o to proszą. Poza przesunięciem postaci na przód i tył nie uraczycie więcej efektów. Wręcz przeciwnie, brak ostrości obrazu, w chwili obracania się kamery obraz staje się w pełni zamazany.
Sama jednak jestem ciekawa, czy tylko my mieliśmy niefarta i stare okulary czy jeszcze ktoś z was się zawiódł.

ocenił(a) film na 10
kambocz

Wróciłam z 3D i nie miałam zamazanego obrazu :D
Faktycznie niektóre sceny mogły być nieco bardziej trójwymiarowe, ale nie było źle ;)

kambocz

czyli standard... od czasów Avatara nie widziałam filmu z dobrym 3D, czyli będzie jakieś 6 lat już

tolerancja91

Też mam wrażenie, że w większości produkcji po macoszemu traktuje możliwości, jakie daje format 3D. Ujęcia 3D zazwyczaj ograniczają się do zaznaczenia pierwszego i drugiego planu. Po kilkunastu minutach zapominam, że oglądam film w 3D i tylko niewygodne okulary na nosie mi o tym przypominają (na co dzień nie noszę okularów). Coraz częściej zastanawiam się, czy warto dopłacać te parę złotych do biletu 3D. Parę razy poszedłem na 2D, mimo że była możliwość 3D, i nie żałowałem.

ocenił(a) film na 1
tolerancja91

Życie Pi,JWS 1 i 2,Niesamowity Spider-Man 1 i 2,Pingwiny z Madagaskaru,Hobbit 1 i 2,Grawitacja,Alicja w kranie czarów to też świetne filmy 3D

Mati_1916legia

widziałam połowę z wymienionych w kinie i nie zgadzam się z twoją opinią

ocenił(a) film na 10
Mati_1916legia

ja byłem na grawitacjii 3d w angli w real 3d tak mi łeb rozsadziło (tzn. że mi się podobało) że poszedłem drugi raz ale wiadome już nie to samo pamiętam mortal kombat jak widziałem w kinie do dziś lubie sobie to przypominać
byłem na superman 3d z spaceyem i lepszy od teo nowego jeśli chodzi o pomysł no ale ten nowy to walki jakby z dragon ball ale w 3d no ale tylko efekty i walki w tym supermenie są ok reszta to szkoda słów po prostu nudy
byłem wczoraj w 3d na insurgent i myślałem że będzie to samo co na avatarze ale okazało sie lepiej
bardzo się mile zaskoczyłem bo spojlery akcja gdzie ta główna bohaterka walczy z samym sobą efekty są mega jak ją uderza i z tyłu rozpada się wszystko na kawałki i ta opcja z tym gostkiem gdzie mówił że jest inteligenty
zaskoczył mnie ten film myślałem że będzie lżejszy a poziom brutalności jest naprawdę dobry (myślałem że to będzie tylko film młodzierzowy bo kumple z którymi poszedłem myśleli że to jakieś kipeskie romansidło szczerze też troche myślałem że będzie po prostu słaby a jest naprawdę dobry) także polecam efekty 3d naprawdę dobre

ocenił(a) film na 6
kambocz

Mam podobne do ciebie odczucia, ale chyba nie aż w takim stopniu, żeby przy ponownym obejrzeniu wybrać 2D. Wybieram 3D po raz drugi :D

ocenił(a) film na 7
adpodw

Tak tak tak. Zgadzam się i dlaczego nie posłuchałam twojej rady? Teraz żałuję. Obraz zamazany, efektów brak...MASAKRA

ocenił(a) film na 8
kambocz

Dokładnie, film ciemny i momentami rozmazany, ale myślę, że po części to też wina kina ;)

ocenił(a) film na 8
kambocz

Ja byłam na 3D i wszystko było super. Momentów takich typowych żeby się zachwycić samym efektem 3D nie było rzeczywiście zbyt wiele, ale nie miałam żadnego rozmazanego tła itd. Było kilka scen gdzie nawet fajnie było zobaczyć je w 3D własnie, także osobiście nie uważam żebym zmarnowała pieniądze.

kambocz

Popieram. Mi osobiście okropnie oglądało się film. Drugi plan był zamazany. Poszłam na 3d tylko dlatego,że seanse w kinie były dziwnie ograniczone a normalna wersja grana była bardzo późno.

ocenił(a) film na 8
kambocz

Widziałem w 3D i gdybym miał jeszcze raz oglądać to też w 3D. Nic rozmazanego nie widziałem. Efekty całkiem przyzwoite.

ocenił(a) film na 8
kambocz

miałam niestety podobne wrazenie jak film mi się bardzo podobał tak zastanawiałam się czy wybór oglądania w "3d" był rzeczywiscie słuszny... ;)

ocenił(a) film na 4
kambocz

Ja i moja koleżanka miałyśmy brudne okular ;)

kambocz

W 2D też nie idźcie.

kambocz

W 2D też nie idźcie.

ocenił(a) film na 6
kambocz

Może szału z 3D nie było (nie uświadczyliśmy raczej zamazanego obrazu), zwłaszcza w pierwszej połowie filmu, ale w momencie ''poczynania'' symulacji, wszystko zmienia się o 180 stopni. Tu zaczyna się wysokiej klasy jazda. Odrywający się od gleby dom, wirujący w przestrzeni pomiędzy drapaczami chmur... To robi wrażenie.

kambocz

rzeczywiście to 3d było zbędne, przyciemniony i rozmazany obraz ale poszłam na ostatni możliwy seans więc nie miałam wyboru

ocenił(a) film na 3
kambocz

Jak Ty po 2 połówkach poszłaś na 3D, to się nie dziwię, że efektów nie widziałaś :D ok, ok, wiem o co loto :))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones