PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694958}

Zbuntowana

Insurgent
6,5 125 324
oceny
6,5 10 1 125324
4,2 9
ocen krytyków
Zbuntowana
powrót do forum filmu Zbuntowana

Książkę czytałam już dosyć dawno, a w zwiastunie jest pokazane, że Tris walczy ze samą sobą. Chyba mam jakieś zaćmienie.. Ten moment był w książce? Gdyby ktoś pamiętał mniej więcej w którym momencie byłabym bardzo wdzięczna :) Z góry dziękuję za odpowiedź.

ocenił(a) film na 9
luioo

Tak, ten moment był w książce. Tris walczy ze sobą, kiedy musi pokonać symulację, aby dotrzeć do pomieszczenia, w którym znajdowała się Jeanine i Tori. Mniej więcej pod koniec drugiej części :)

ocenił(a) film na 9
luioo

Mocno pozmieniali w filmie różne wątki i sytuacje (chociaż moim zdaniem na lepsze) więc trochę trudno się połapać. Wątek walki z samą sobą został zachowany, ale wykorzystany w zupełnie innej sytuacji.. tak mi się wydaje.

CindyMellorin

Już wiem! Może dlatego, że tak dużo pozmieniali nie mogłam sobie przypomnieć tej sytuacji ze zwiastuna. Dziękuję bardzo :)

luioo

to od razu mam pytanie, bo dzis w nocy skończyłam czytać "Zbuntowaną" i coś mi nie świta - przecież budynki nie lewitowały w powietrzu w książce więc o co chodzi z tym plakatem i teaserem? o.O

ocenił(a) film na 8
Cartner

Albo jej się śniła matka albo to była symulacja.

ocenił(a) film na 6
Cartner

Myślę, że to była jedna z symulacji, choć w książce było to opisane zupełnie inaczej :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones