PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694958}

Zbuntowana

Insurgent
6,5 125 282
oceny
6,5 10 1 125282
4,2 9
ocen krytyków
Zbuntowana
powrót do forum filmu Zbuntowana

Będzie w końcu Uriah? Już się tak cieszyłam a tu ... nie ma go.

novusia17

Podobno ma być w drugim filmie. Tak przynajmniej gadali przed premierą pierwszego filmu. Pewnie będziemy jeszcze długo na niego poczekać xD

novusia17

Zdziwiłam się że nie było go w pierwszym filmie ale ppdobno jego rola była tam mało znacząca, a chcą znaleźć kogoś na prawdę dobrego ;D zobaczymy jak im to wyjdzie bo to jedna z moich ulubionych postaci

Izzy_

Teoretycznie Uriah pojawił się w 1 części. Widać go np. chwilę po akcji "Przejęcie flagi" jak proponuje Tris zjazd po linie w ramach tradycji Nieustraszonych, i nie jestem pewna, ale chyba pojawił się na korytarzu przed pierwszymi "testami" psychologicznymi albo w stołówce. Z tym ostatnim to może mi się mieszać z książką, ale przed zjazdem jestem pewna, że go widziałam. Wydaje mi się, że w całym filmie miał nie więcej niż 5 scen - pewnie więcej było usuniętych. Kurcze, teraz będę musiała jeszcze raz obejrzeć film, bo będzie mnie to męczyć :P

Nadienn

No, to co, pojawił się jako rola epizodyczna, a ja wolałbym go jako normalnego drugoplanowego bohatera ;)

filmowy_laufer

W sumie racja, bo w książce był na równi ważny z Willem i Alem, a w filmie tego nie pokazali. W sensie, że był ważną postacią dla Tris, bo chyba on pierwszy uznał ją za prawdziwą Nieustraszoną i wyraźnie dał jej to do zrozumienia.
Też mi go brakowało ;)

Nadienn

Veronica Roth wypowiadała się że poprostu nie było sensu dawać go do pierwszego filmu, bo nie grał tam aż tak znaczącej roli i dopiero w drugiej części będa mogi go wprowadzić jak należy :D W sumie szkoda, bo to właśnie w Niezgodnej zaczęła się przyjażń Tris z Uriahem i przez to ich relacja w drugiej części nie będzie się wydawać taka prawdziwa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones