PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694958}

Zbuntowana

Insurgent
6,5 125 324
oceny
6,5 10 1 125324
4,2 9
ocen krytyków
Zbuntowana
powrót do forum filmu Zbuntowana

Nie czytałam książki, dopiero to zrobię, ale skoro w pierwszej części Tris ma długie włosy to czemu w drugiej jest ścięta na chłopaka? Tak było w ksiązce czy po prostu nie przedłużyli (z niezrozumiałego dla mnie powodu) włosów Shailene po roli w "Gwiazd naszych wina"?

Cartner

Na początku Zbuntowanej Tris ścina włosy, choć nie aż tak krótko jak w filmie.

ocenił(a) film na 9
Nadienn

Masz racje. W książce miała włosy do ramion.

Cartner

Shailene Woodley po filmie "Niezgodna" grała w filmie "Gwiazd naszych" wina w których musiała mieć krótkie włosy i je ściąć więc w siągu takiego krótkiego czasu nie odrosną.

Poziomeg

Tak też myślałam. Ale w sumie jakby chcieli być zgodni bardzo z książką (jak piszą wyżej, miała cięte, ale nie na chłopaka) to mogliby jej przedłużyć, np. Keira Knightley po filmie "Domino" miała bardzo króciutkie i przedłużali jej do roli w "Piratach.."

Cartner

Wiesz ale dopinać włosy 5 cm tak zeby wyglądały na troszkę dłuższe to też bez sensu ;?

Poziomeg

No niby tak :x Ale to zależy po prostu czy chcieliby być bardzo uczciwi z książką czy tylko uczciwi ;)

Poziomeg

Nie, Ttris chciała skończyć tamtym wizerunkiem i dlatego ścielą włosy. Jest w książce scena jak Tobias komentuje ze ładnie jej w krótkich włosach, ale fakt nie aż tak krótkich jak w filmie, bo miała do ramion.

Cartner

ścięcie włosów bardzo często w literaturze i filmie oznacza zerwanie ze starym życiem i rozpoczęcie nowego, dlatego Tris ścięła swoje, między innymi :)

ocenił(a) film na 5
masquerade__

Ten zabieg nie wyjdzie na dobre , bo glowna aktorka wyglada jak kawal gowna ...

ADR13

wiesz kto jest kawałem gówna? człowiek wyrażający się niepochlebnie o innych, których w ogóle nie zna, bazując jedynie na ich wyglądzie

ocenił(a) film na 5
masquerade__

wypowiedzialem sie na temat jej wygladu... bo mnie zniesmaczyl tak samo jak Ciebie moja wypowiedz ;)

ADR13

A ty to pewnie jesteś ideałem piękna. Aktorka jest dorze dobrana do książkowego pierwowzoru i wcale nie jest brzydka. Ty chyba brzydkich ludzi nie widziałeś. Poza tym nazwanie kogoś kawałem gówna nie jest wyrażeniem opinii o wyglądzie tylko czystym chamstwem. Idź być burakiem gdzie indziej.

ocenił(a) film na 7
mrtmv1849

kto wie? może jest ideałem piękna??

Unibet_78

Jeśli masz swoje zdjęcie na profilowym to przykro mi ale nie.

ocenił(a) film na 7
mrtmv1849

ja pie..dole... ty nawet czytać nie umiesz....

Unibet_78

Oj. Przepraszam. W biegu byłam. Ale na pocieszenie napiszę że i tak lepiej niż autor posta. Tylko nie przeklinaj bo to uroku też nie dodaje

ocenił(a) film na 7
mrtmv1849

Przepraszam, czasem mnie ponosi;)

ocenił(a) film na 7
Cartner

https://www.yahoo.com/movies/insurgent-blows-up-in-exclusive-108084477892.html Jest tu scena gdzie Tris ścina włosy. Dzisiaj został on udostępniony na Yahoo :) Polecam.

ocenił(a) film na 7
nati2099

super link, dzięki, teraz już wiem, że uratuje matkę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones