PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694958}

Zbuntowana

Insurgent
6,5 125 111
ocen
6,5 10 1 125111
4,2 8
ocen krytyków
Zbuntowana
powrót do forum filmu Zbuntowana

Warto?

użytkownik usunięty

Czytałem książkę i była ona denna do kwadratu, ale zastanawiam się nad pojsciem do kina. Recenzje nie powalaja, trailer również (w dodatku efekty specjalne odstraszają) .

Dołączam się do pytania. Mnie zwiastun w ogóle nie zachęcił. Był taki niespójny i bez wyrazu. Nie wiadomo o co chodzi.

ocenił(a) film na 7

Film wg mnie jest... lepszy od książki. Jeśli przymknąć oko na nieścisłości to nie jest zły. Dla mnie 7,5.

ocenił(a) film na 7
mariuszj1939

Całkowita zgoda. Co ciekawe z niezgodną było kompletnie na odwrót. Przyznam się, że boję się co mogą zrobić z Wiernej, bo o ile Zbuntowana jako książka nie wypada źle to Wierna jest fatalna. Ale na film mimo wszystko się wybiorę.

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 6


Nie warto.

Film jest co najmniej 2 stopnie słabszy niż 1 sza część, przeładowany efektami.

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty

Wystarczy że powiem ci że Igrzyska Śmierci w Pierścieniu Ognia są dużo lepsze, i jest to dość słaba podróba więzień Labiryntu. O ile pierwsza część była znośna druga jest średnia, zmarnowałem na to 20 złotych ...

ocenił(a) film na 5

Dokładnie, zgadzam się z tobą w 100%.

użytkownik usunięty
HangingTree

Och dziękuję masz cudny nick tak w ogóle <3 muszę cię zaprosić do znajomych

użytkownik usunięty
HangingTree

tak w ogóle wstyd się przyznać ale poszedłem na ten film ze względu na plakat jakoś mi się podobał więc mówię będzie zajebisty a tu załamka wniosek z tego taki nie idz na film z powodu okładki :P

ocenił(a) film na 5

Ja ogólnie czytałam książkę. Powiem tak, pierwsza część podobała mi się, kolejna nie do końca. Przez drugą część nawet nie ruszyłam trzeciej. A film drugiej części to już totalne dno. Ekranizacja 1/10. Więcej tam było efektów specjalnych niż fragmentów z książki. Może gdybym nie czytała książki inaczej bym do tego podeszła no ale cóż.

użytkownik usunięty
HangingTree

ja czytałem pierwszą część tylko, drugiej nie czytałem ponieważ spodobał mi się więzień labiryntu i niezgodną uważam za taką kopię właśnie więzień labiryntu, i chyba nie będę czytał tej serii, bo zmarnuje czas jak ze zmierzchem, jedynie pierwsza książka zmierzchu była dla zabicia czasu, pozostałych nie mam ochoty komentować...

ocenił(a) film na 7

Seria Niezgodna nie jest kopią Więźnia Labiryntu. Tak naprawdę niewiele jest elementów zbieznych. Te historie plus Igrzyska Śmierci idą w całkowicie innych kierunkach ale co zobaczymy w filmach to już kolejny otwarty temat. Do tej pory zdecydowanie najbliższa książkom jest ekranizacja IS.

Mam podobny dylemat:( Przeczytałam połowę pierwszej części, a na dodatek ktoś zdradził mi zakończenie serii więc książkę sobie odpuszczę, szczególnie że mnie nie porwała, ale sama tematyka jest jak najbardziej w moim stylu dlatego zastanawiam sie nad obejrzeniem filmu w wolnej chwili.

ocenił(a) film na 5

Film lepszy od książki to fakt, ale i tak nudny, przewidywalny, mało emocjonujący, ogólnie dla osób w wieku 10-16

ocenił(a) film na 6

Ja również przeczytałam całą trylogię, która szczerze mówiąc była najsłabszą jaką czytałam. Film zdecydowanie bardziej mi się podobał. Zapewne dlatego, że pozmieniali tę nudną fabułę i dodali trochę akcji. Efekty nie powalają, niekiedy wyglądają komicznie, ale rozrywka zapewniona. Zwłaszcza, jeśli na film idzie się z kimś fajnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones