PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694958}

Zbuntowana

Insurgent
6,5 125 324
oceny
6,5 10 1 125324
4,2 9
ocen krytyków
Zbuntowana
powrót do forum filmu Zbuntowana

Już na początku chciałabym zaznaczyć, że nie czytałam książki, więc wypowiadam się wyłącznie o filmach. Oglądając Niezgodną nie byłam jakoś specjalnie zaskoczona, bo najzwyczajniej w świecie spodziewałam się czegoś lepszego, ale to wcale nie znaczy, że film mi się nie podobał.

Dopiero niedawno dowiedziałam się o tym, że powstaje druga część. Oglądając spoty przeraził mnie wygląd Tris. Nie chodzi mi tutaj o krótkie włosy, ponieważ sądzę, że Woodley wygląda w nich naprawdę ok. Mianowicie jej ubiór jest taki... męski. Tak samo jak sposób poruszania się i mimika.

Kolejną rzeczą, która mnie zawiodła są efekty specjalne. W Niezgodnej nie było źle, ale tutaj są naprawdę bardzo słabe. Wyglądają bardzo kiczowato i jest ich zdecydowanie za dużo. Teaser w którym ratowała swoją matkę jeszcze udało się mi przeżyć, ale jeśli chodzi o ten spot w którym rzuciła się na Jeanine Matthews - tutaj w pewnym momencie się załamałam.





Jubilation

wypowiadać się o filmie po samym trailerze.. myśle że założyłaś temat o jakies 3 tygodnie za wczesnie

guga_buzka

Chyba to dość logiczne, że wypowiadałam się o samym trailerze, jeśli filmu jeszcze nie ma.

Jubilation

pisac o efektach w filmie jak widziałaś jedną scenę i to na yt?

guga_buzka

*dwie sceny.
Chodziło mi o efekty w spotach (chociaż faktycznie wyraźnie tego nie zaznaczyłam).

użytkownik usunięty
Jubilation

Dokładnie. Oglądając trailer, efekty wyglądają kiczowato, a szczególnie w spocie Super Bowl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones