PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694958}

Zbuntowana

Insurgent
6,5 125 173
oceny
6,5 10 1 125173
4,2 8
ocen krytyków
Zbuntowana
powrót do forum filmu Zbuntowana

Edgar - postać stworzona w filmie będzie kolejnym romantycznym zainteresowaniem Tris w Zbuntowanej... ŻARTUJĄ SOBIE ?! WTF ?! CO TO MA BYĆ ?! x(
Jednym z powodów za jaki bardzo lubię Niezgodną to, to, że nie ma sytuacji dziewczyna + 2 chłopaków. Mamy Tris + Cztery = <4. Prosta filozofia.
Normalnie całe grono filmowe z Schwentke na czele idzie za tym giotem Zmierzchem. Tylko ręce opadają x( Niech Veronica walczy o to, aby ten wątek nie przeszedł.

lexandra008

Serio? xd

lexandra008

Mogliby sobie odpuścić, trójkąt już jest nieoryginalny i trochę przestarzałym chwytem filmowym.

ocenił(a) film na 3
filmowy_laufer

no błagam ;-; może jeszcze będzie na głównym plakacie z shailene i theo.poroniony ten pomysł

ocenił(a) film na 10
SailorVenus

Haha to byłoby dobre.
Wątpię, czy dojdzie do tego całego Trójkąta miłosnego :D Ale jeśli tak, to nawet nie tego komentuje, bo aż żal... :/

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

czworokąt były ciekawszy :D

Unibet_78

Hmmm... a woli b, b woli c, c woli d, d woli a, ciekawe xd

lexandra008

Cooooooooo????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE!

ocenił(a) film na 5
beta_00

hej:)
przeczytałam 3 książki i nie kojarzę takiej postaci, pamiętam Edwarda ale Edgara nie.Czy wiecie jaką będzie miał rolę?
Ciekawe czy jeżeli dodają postać to jest szansa ze zmienią zakończenie Wiernej:)

gosiakowa

Oby nie zmieniali. Jest bardzo emocjonalne, według mnie dobre.
Ja jeszcze trzeciego tomu nie czytałam, ale książka już czeka na mnie na półce, więc skończą "Dar Julii" i "Chemie Śmierci" i czytam "Wybraną".
Zakończenie znam dzięki spoilerowi koleżanki :'(.
Ja też żadnego Edgara nie kojarzę, na anglojęzycznych fanpage'ach nic jeszcze nie ma, więc może to tylko plotki. Oby.

gosiakowa

Choć zmiana jest prawdopodobna, może zamienią zakończenie losów Cztery z Tris, tak jak to zrobili z siostrami z "Bez mojej zgody".

ocenił(a) film na 5
beta_00

Na fb pojawiła się już informacja,że Edgara zagra nijaki Jonny Weston, więc nowa postać pojawi się na pewno.
Ja za to wcale nie obraziłabym się gdyby zmienili zakończenie;)

gosiakowa

Ja akurat nie byłabym zadowolona, ale może po przeczytaniu "Wiernej" zmienię zdanie. Właściwie zakończenie w stylu "I żyli długo i szczęśliwie..." nie byłoby tragedią, ale ja wolę to oryginalne.

gosiakowa

Eh, nadzieja że w filmie poprawią zakończenie :/
Tak to do niczego, najsłabsze podsumowanie śwetnej historii

lexandra008

Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Jednym z największych plusów Niezgodnej jak i całej trylogii był właśnie brak trójkąta miłosnego, który np. w Igrzyskach śmierci po prostu irytował.

Lineczka_filmweb

Czyli trylogia kończy się tak, że jest z Cztery? :)

pam001

Byli razem do końca trylogii.

Lineczka_filmweb

I on umrze tak? Przepraszam, ale nie czytałam niestety książki, a gdzieś to wyczytałam. Zawsze zaczynam od książki później film, tu jest inaczej.

ocenił(a) film na 7
pam001

SPOILER!!! Ona umrze. A konkretnie zozstanie zastrzelona. Z rozpaczy Tobias chce odebrać sobie pamięć, na co nie pozwala mu Christina. Książka kończy się sceną, która ma miejsca 2,5 roku po śmierci Tris. Tobias wreszcie godzi się z brakiem Tris i rozsypuje jej prochy.

Bardzo polecam Ci przeczytanie książki :-D.

ocenił(a) film na 7
Luthien2707

A wiesz może co z Ericiem? bo aktor który go gra jest w obsadzie, więc czy ta postać się jeszcze pojawia? Dzięki z góry za odp :)

karola_24

Umiera.

ocenił(a) film na 6
karola_24

SPOILER
Zostaje zastrzelony przez Tobiasa

Luthien2707

Nie ma to jak zdradzać zakończenie -.- No ale dziękujemy za informację.

p.s
Co do tematu, to również jakoś nie jestem przekonany do kolejnego trójkącika w filmie ... jest to już teraz praktycznie wszędzie stosowane i przejadło się ... ! Niech w końcu pomyślą nad czymś nowym (2K + 1M) hahahaha.to akurat żarcik xD na poważnie to książki nie czytałem ale dało by się na pewno coś zmienić :) Czekam na film, książkę mam w planach poczytać.

Luthien2707

...
...
...
...
TO NIE BYLE JAKI SPOILER. DZIĘKI. OBYŁOBY SIĘ BEZ.

lexandra008

Tak, a potem napadną ich kosmici ;_; Wątpię, że aż tak zniszczą film, dodając zupełnie nową osobę. Tylko by pogorszli i zepsuli atmosferę, która wyrobili w Niezgodnej ;_;

ocenił(a) film na 9
lexandra008

Wszystko spoko fajnie i w ogóle, tylko szkoooda że Shailene Woodley będzie w krótkich włosach ;/

meriadoc9

tak , też nad tym ubolewam. książkowa Tris ścięła włosy na wysokość brody, a shailene jest ścięta na chłopczycę- odbiera uroku. Co do fabuły to nie wyobrażam sobie nowej postaci w tej całej akcji jaka ma miejsce w drugiej części. Tam na prawdę wiele się dzieje i ciekawi mnie jak zmieszczą to wszystko w 2 godzinach. Cała historia jest tak dramatyczna, że trójkąt zaćmiłby jej sens- mamy tutaj wojnę, śmierć a taki "Edgar" skieruje film dla napalonych nastolatek w stronę romansidła. Może trylogia nie jest arcydziełem, ale na pewno ma morał i porusza ważne kwestie. a twórcy po prostu koncentrują się na jak największym zysku za nic mając głębsze przemyślenia.

ocenił(a) film na 9
lexandra008

Mi właśnie też pasowało to, że Tris nie miała grona chłopaków, tylko jednego Tobiasa. Jakaś miłą odmiana dla pozostałych książek. I teraz chcą mi to zniszczyć... Po co nam w ogóle jakiś Edgar???

lexandra008

COOOOOOOO???!!!
to za co uwielbiam tą powieść(uwielbiam ją za wiele różnych rzeczy, ale nieważne), to że (w przeciwieństwie do IŚ) Tris nie staje przed wyborem chłopaka. To wprowadza tak klimat opery mydlanej. Okropne. oby wątek Edgara się nie pojawił...

lexandra008

Kurde, kolejny trójkąt dla nastek i kolejny film do kosza... przejadly mi sięjuż te młodzieżówki :P

Zuzak222

a mi się wydaje, że Edgar zastąpi Shaune bo zrezygnują z wątku lesbijskiego, tak samo może być w Wiernej gdzie pominą wątek gejowski, dawno nie czytałem więc mogę się mylić :)

ocenił(a) film na 4
lexandra008

Podobno będzie : Tris+Tobias+Peter

lexandra008

Nie ma i nie będzie żadnego trójkąta ! Był tylko Tobias , jest tylko Tobias i będzie TYLKO TOBIAS ! Nie wiem skąd takie domysły -,-

ocenił(a) film na 5
milutka1026

To nas zrobili z tym Edgarem, rola życia:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones