PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694958}

Zbuntowana

Insurgent
6,5 125 324
oceny
6,5 10 1 125324
4,2 9
ocen krytyków
Zbuntowana
powrót do forum filmu Zbuntowana

Zwiastun

ocenił(a) film na 5

Przez jakiś czas był blokowany na różnych kanałach, więc śpieszcie się :)
https://www.youtube.com/watch?v=7Ql1T41Jw5U

użytkownik usunięty
Rose_Clementine

Nie powala...

Rose_Clementine

te efekty specjalne i te włosy :c

Rose_Clementine

Prezentuje się słabiutko.

Rose_Clementine

Efekciarski treaser. Dostali więcej kasy i wymyślili jakieś niepotrzebne sceny których nie było w książce. Tylko poto żeby upchnąć efekty 3D.

Rose_Clementine

https://www.youtube.com/watch?v=t1Ok1tzdQMQ

Rose_Clementine

Moje odczucia : Co to [...] ?!

Rose_Clementine

CO TO K***** JEST?! Książka była mega, ale WTF?! z tym latającym domem? O.O Nie wiem, może czytałam coś innego, ale kompletnie nie pamiętam takich scen. Czy tylko ja wyczuwam kolejną książkową klapę 'bo ktoś chciał się pobawić w scenarzystę-boga, który zmienia wszystko jak leci, wliczając wciskanie na siłę nowych postaci nie-z-książki"?????

użytkownik usunięty
Nadienn

Myślę, że to co tu pokazali to tylko jakiś sen albo coś takiego, który wymyślili, żeby dodać więcej efektów 3D. To jeszcze nie znaczy, że dużo pozmieniają i mam nadzieję, że będą trzymać się książki.

Słysząc, że specjalnie dodają postać nikomu nieznanego Edgara tylko po to, by stworzyć nikomu niepotrzebny miłosny trójkąt - to już jest wyraźna ingerencja ludzi ze zbyt wybujałą wyobraźnią. Bez przesady, ale historia Niezgodnej miała swój wielki urok właśnie w czystej sytuacji między Tris i Cztery. Rozumiem jeszcze jakby to był Peter. Ale zupełnie obca postać?

Co do teasera.... nie wiem czy odpowiada mi AŻ tyle efektów. Zip-line i krajobraz strachu w 1 - jak najbardziej, ale TO... trochę zbyt mocno nawet jak na krajobraz strachu Tris.

użytkownik usunięty
Nadienn

Masz rację, postać Edgara to kompletna głupota. Co do efektów, to tylko nabijanie kasy: ci, co czytali, pójdą do kina ze względu na książki, ale pójdzie też dużo ludzi, chcących zobaczyć "fajne efekty" (które naprawdę są trochę przesadzone). Poczekamy na pełny trailer, może on pokaże, czy film będzie trzymał poziom.

Nadienn

Czytałem, że niektórych państwach lepiej sprzedają się właśnie filmy w 3D, dlatego stwierdzili, że zrobią dwie wersje - 2D i 3D. Ale ten film miał być głęboki, ksiażka jest przede wszystkim o tym, jaka Tris jest autodestrukcyjna, a tu...
NIE. NIE ZGADZAM SIĘ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones