PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694958}

Zbuntowana

Insurgent
6,5 125 180
ocen
6,5 10 1 125180
4,2 8
ocen krytyków
Zbuntowana
powrót do forum filmu Zbuntowana

Czy wy też odnieśliście wrażenie że film jest całkiem inny niż książka? Oczywiście wiem, że trzeba było uprościć fabułę aby zmieścić to w te dwie godziny, ale moim zdaniem mogli to zrobić nieco inaczej. Najbardziej przeszkadzał mi całkowity brak wątku z przyjaciółmi Tris z Nieustraszoności - Marlene, Lynn, Urriahem itd, który, moim zdaniem, wnosił wiele do tej historii.

ocenił(a) film na 4
kinofan15

Film jest bardzo niezgodny co moim zdaniem zasadniczo zmienia treść
Nie czepiając się takich szczegółów jak bójka Triss i Petera na początku
Janine znała treść przekazu i chciała go ukryć przed resztą chciała również wymyślić serum na niezgodnych nie było żadnego otwierania dysku przez Triss
Przekaz usłyszeli wszyscy znajdujący się w sali Triss, została na końcu aresztowana Moim zdaniem spartolili jak się dało bo to najlepsza część książki która kończy się tak że od razu ma się ochotę sięgnąć po ostatnią część niestety w przypadku filmy tego brak

ocenił(a) film na 5
Kowal888

Po prostu zrobili całkiem inną historię. A szkoda, bo książka bardzo mi się podobała, jest rzeczywiście najlepsza. Jak dla mnie mogliby właśnie ją podzielić na dwie części filmu, a nie ostatnią, która była znacznie slabsza - taka na siłę. Ale skoro ta część filmu kończy się tak, że bramy zostają otwarte, to o czym będzie następna?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones