PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694958}

Zbuntowana

Insurgent
6,5 125 180
ocen
6,5 10 1 125180
4,2 8
ocen krytyków
Zbuntowana
powrót do forum filmu Zbuntowana

Pierwsza część STRASZNA - poziom dla ludzi w przedziale wiekowym 10-12 lat.

użytkownik usunięty
WUDE82

Bez przesady ... gimbusy to żałośni fanatycy którzy nie oglądając filmu dali 10 przez co średnia wynosi 8,4 pytam się za co?

ocenił(a) film na 8

kurde jakie gimbusy? czy uwazasz ze jak Ty sie starzejesz to beda kazdy film robic pod Ciebie???? Moze film jest kierowany do LUDZI w wieku 12-15 lat ? Sam na swiecie czlowieku nie jesteś i nie każdy film musi Ci sie podobać ;/ teksty typu "dla gimbusów" sa nie na miejscu :) I zeby nie bylo, nie jestem gimbusem... ale kurde. Kazdy film jest dla innego przedzialu wiekowego ;] Jak Ci nie pasuje film, daj komentarz "e zwykla przygodowka" a nie od razu teksty jak powyzej ;]
W zwiazku z komentarzem Maniakowy_Fan, widocznie glosowaly na niego osoby w takim wieku, do ktorych byl on skierowany stad ta wysoka ocena.... i im sie podobal! mi sie kiedys podobal HArry Potter i tez pewnie dalam 10!

użytkownik usunięty
tosia90

Ja już wiem kolega mi wytłumaczył spokojnie :D zresztą chodziło mi o średnią ale została mi logicznie wytłumaczona :P

ocenił(a) film na 7
tosia90

To jest demonstracja " ja juz nie jestem gimbusem" czyt. mam rok więcej.

ocenił(a) film na 8
pre_man

gdzie jest napisane JUZ ??? Rzygam slowem gimbus to, gimbus tamto , dla gimbusow ;/ kurna ludzie tez mielismy 15-17 lat i jakos nas kiedys tak nie nazywali ;] a teraz powstalo jakies glupio slowo i ludzie go uzywaja az nadto ;] demonstracja? lecz sie czlowieku. nie bede sie spowiadac ile mam lat ale powiem jedno nie mierz wszystkich swoją miarą :)

ocenił(a) film na 7
tosia90

No cóż twoja odpowiedz jest najlepszym dowodem, poza tym wydaje się ze nie zrozumiałaś mojego posta.
Co do słowa gimbus powstało ono gdy powstały gimnazja, wcześniej tego nie było - to ze tego nie wiesz też wystawia ci metryczkę.

ocenił(a) film na 8
pre_man

Gimbus powstał jakieś dwa lata temu, a nie 10 :) i to nie wywodzi się od słowa gimnazjum. Radze najpierw poczytać na ten temat, a później dopiero się wypowiadać - bo to co piszesz to katastrofa :D

ocenił(a) film na 7
tosia90

masz racje - to co piszesz to katastrofa i wybacz nie będę już odpisywał

WUDE82

Może film skierowany dla tych co potrafią czytać i pisać? Ludzie używający słowa gimbus aby się dowartościować powinni raczej się leczyć niż oglądać cokolwiek poza murami zakładu...

ocenił(a) film na 8
Bartus0077

dokładnie! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones