PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411786}

Zdarzenie

The Happening
5,3 51 788
ocen
5,3 10 1 51788
3,6 13
ocen krytyków
Zdarzenie
powrót do forum filmu Zdarzenie

Przecież film jest bardzo dobry,ma sporo wad, ale to nic nie zmienia. Ogląda się go ze sporym
zainteresowaniem. Ciekawy i oryginalny pomysł. POLECAM.

ocenił(a) film na 6
WeWodzie_85

Tak na prawdę oprócz dobrego pomysłu i przemyślenia jakie oferuje nam film ( o tym aby szanować przyrodę itp) ten film nie posiada nic :/
Gra aktorska do bani, klimat ? Niektórzy mówią, że byli bardzo skupieni na filmie, ale ja nie miałem takich odczuć. Wiele razy miałem po prostu ochotę wyłączyć film, ale zastanawiała mnie końcówka filmu. Końcówka? W sumie to zakończenie też nie przedstawiało nic ciekawego i szokującego, było nijakie zrobione troszkę na siłę :)

ocenił(a) film na 1
WeWodzie_85

What? No!

ocenił(a) film na 7
WeWodzie_85

Zgadzam sie jak dla mnie film jest świetny jak wszystkie Shyamalan. Uwielbiam te kilmaty.

ocenił(a) film na 7
WeWodzie_85

Ja tam się z tym zgadzam. Filmy od tego Pana może nie są kilimandzarem sztuki filmowej ale pomysłowością i tajemniczością nadrabiają jak tylko niektóre. Znaki, zdarzenie, szósty zmysł, osada. Bardzo lubię takie tematy gdzie jest klimat i tajemnica. Mało który reżyser umie stworzyć taka otoczkę. Pozdrawiam.





ocenił(a) film na 8
WeWodzie_85

niestety millenialski widz nie widzi nic poza kolorowym gównem serwowanym przez marvela albo seksualizowanym na siłę miernym niby filmem ala 50 twarzy czy 365 dni... jak już trzeba użyć nieco wyobraźni jak tutaj ..nie potrafią tego pojąć :( ....film świetny - 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones