PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877251}

Zdarzyło się

L'Événement
6,9 2 191
ocen
6,9 10 1 2191
6,6 26
ocen krytyków
Zdarzyło się
powrót do forum filmu Zdarzyło się

Oczywiście,że powinna być legalna. Nawet ta postnatalna do 30 roku życia. Każdy powinien mieć szansę wymazać swoją pomyłkę, jeśli okazała się np rasistą albo mizoginem,

POZDRAWIAM

Moondog

Wstyd. Ta wypowiedz to wstyd i powinna byc skasowana!!!! Ty wiesz co Ty mowisz? Jak mozna tak o dziecku powiedziec, ze to pomylka! Wiesz jak bardzo krzywdzisz takimi slowami??? To nie jest bledne kupienie mleka bo nie mam ma to ochoty!! Nie da sie przypadkowo zajsc w ciaze!!! Trzeba ruszyc zwoje mozgowe zanim sie pojdzie z kims do lozka ale lepiej odpowiedzialnosc zrzucic na dziecko prawda?? Za nic poczucie masz moralnosci ale pamietaj , ze kiedys tego doswiadczysz w swoim zyciu i zobaczymy jak sie zachowasz!

radyjko_15

Zajście w ciąże i posiadanie dziecka to najbardziej POSPOLITA rzecz, nic w tym wzniosłego i pięknego. Dlatego eksmisja niechcianego towaru z bandziocha jak najbardziej powinna być szeroko dostępna :)

ocenił(a) film na 10
radyjko_15

Czasem jak się trafi wpadka, to faktycznie pomyłka. Takie jest życie, dziecko w młodym wieku to nic wspaniałego ;)

fiomek_oo

Co nie znaczy, ze mozna wlasne dziecko nazwac pomyłką.. jak ktoś tak nisko upada to juz nizej się naprawdę nie da. Jest pozbawiony uczuć wyźszych. A do komentarza powyżej się nie odniosę. Na głupotę nie ma sensu odpowiadać,

radyjko_15

Ja to odbieram jako ironię. Pokazanie w krzywym zwierciadle tych kobiet, co domagają się aborcji. Bo skoro można zdehumanizować ludzki płód, to jak się dalej pójdzie również urodzonego człowieka.

Moondog

Albo mizoandryczką, ale chyba co 2-ga kobieta nie dożyła by 30 roku życia.

Mavelius

no tak, te kobiety to takie złe są, w ogóle powinniśmy je usunąć i stworzyć idealne 100% męskie społeczeństwo!

Moondog

No tak, ci mężczyźni to tacy źli są, w ogóle powinniśmy ich usunąć i stworzyć idealne 100% żeńskie społeczeństwo! - Jesteś hipokrytką. A ta wypowiedź to tylko typowe mizoandryczne odwracanie kota ogonem.

Moondog

Mam nadzieję, że to ironia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones