PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730060}

Zdesperowana

Never Let Go
6,0 1 418
ocen
6,0 10 1 1418

Zdesperowana
powrót do forum filmu Zdesperowana

Fil od początku do końca trzyma w napięciu, jest brawurowa akcja,spisek, obce miejsce, dlaczego taka niska nota? Czy to dlatego że tu mocarnym bohaterem o niespodziewanej sile fizycznej jest kobieta? Kobiety często są silniejsze od mężczyzn a w dodatku takie,które są przeszkolone w pracy CIA a już nie wspomnę, gdy są to matki, potrafią być jak lwicę, lub jak powiedziała ta policjantka -"to matka,która dźwiga autobus by ratować swoje dziecko"...

A może gdyby aktorka była bardziej znana to nota też wyższa? Ja polecam film i pozdrawiam!

Monica_7

Przekonałaś mnie ...i dobrze bo film niezły,dzięki,pozdro.

ocenił(a) film na 5
Monica_7

Nikt tu nie gra . Nikt tego nie reżyseruje . Wszyscy beznadziejni . Temat b.dobry chwytliwy . Mogło być coś ekscytującego a wyszło słabo . Za grę i reżyserię to góra "3" ocenę podnosi tylko pomysł .

ocenił(a) film na 4
Gusst

Dokladnie tak

ocenił(a) film na 6
Monica_7

Nie chodzi o to, że aktorka mało znana. Chodzi o to, że przez cały czas ma pokerową twarz. Te drugoplanowe postacie kobiece (lokalne w Afryce) zostały obsadzone zdecydowanie bardziej wyrazistymi aktorkami, choć pewnie nie tak wysportowanymi. Z kolei te kobiety z drugiego planu w Ameryce to znowu pokerzystki, i to raczej nie botoksowe.

Ale scenariusz jest rzeczywiście bardzo świetny.

Po obejrzeniu tego filmu można od nowa doceniać dobrych aktorów nawet w słabiutkich filmach. Rzeczywiście to twarz w dużej mierze czyni aktora/aktorkę. I nie chodzi tu tylko o to aby była ładna/przystojna, ale aby potrafiła się zmieniać i wyrażać coś więcej niż ciągłe "zaraz cię ogram, mam na ręku lepsze karty".

Monica_7

Pamiętaj jak skończyły lwice lewicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones