PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97038}
7,4 2 013
ocen
7,4 10 1 2013
Zerwany
powrót do forum filmu Zerwany

Mam nadzieje ze to pierwszy i ostatni film tego "rezysera".Stop przemocy!!!

ocenił(a) film na 9
Anula_10

Nie wiem,o co Ci chodzi.Przeszkadza Ci przemoc w tym filmie?Przecież reżyser sobie tego nie wymyślił i nie nakręcił tego filmu dla przyjemności.Takie rzeczy dzieją się na codzień obok nas,tylko my tego nie zauważamy,albo nie chcemy zauważyć,bo tak jest wygodniej.Myślimy,że nas to nie dotyczy,bo dzieje się w jakimś innym świecie za murami,z którym my nie mamy nic wspólnego.Reżyser chciał nas tym obrazem zmusić do zastanowienia się nad tym,chociaż i tak nie pokazał pewnie wszystkiego,co w takich miejscach jak dom dziecka,a zwłaszcza poprawczak,się zdarza.Na prawdę nie rozumiem Twojego protestu,tym bardziej,że na Twym avatarze widnieje postać B.Lindy z dwoma gnatami w dłoniach..

dustman

Mam swoje zdanie na ten temat,jesli bede chciala obejrzec brutalnosc w domach dziecka obejrze sobie program Uwaga lub Superwizjer.I tym bardziej ze ja teraz mowie...

Anula_10

Bzdury pierniczysz, więcej takich filmów.

Jordan66

Cos sie nie podoba!Wyrazilem swoje zdanie na ten temat i nic ci do tego!!!A jesli masz czas i duzo kasy wez sie za rezyserke i nakrexc pare filmow.Juz nie moge sie doczekac bu he hehe

ocenił(a) film na 8
Anula_10

Jeżeli po filmie masz takie odczucia oznacza to jedynie najwyższą klasę tego filmu.Jednym słowem reżyser spisał się na medal gdyż udało mu się zobrazować daną historię tak że ciebie ona poruszyła.Dobry film poznaję wtedy kiedy jego napięcie nie z chodzi przez moją następną noc

ocenił(a) film na 9
Anula_10

Współczuję głęboko twórcy tematu.
Pozdrawiam Z nadzieją patrząc na przyszłość bo ponoć ludzie cały czas sie uczą.

Anula_10

Chodziło mi o ukazywanie przemocy w filmach,spójrzcie na to z innej strony!Od przekazywania złych wydarzeń i złych ludzi są programy typu Uwaga 997 czy Express reporterów,nie muszę tego oglądać w filmach.Chyba że wam podoba się bicie i terroryzowanie słabszych no to GRATULUJE!!!A to że mam na zdjęciu B.Lindę to moja sprawa.Wystarczy wysilić trochę umysł.Tego wam serdecznie życzę...

ocenił(a) film na 9
Anula_10

Echh.
Nie zgadzam się. Od pokazywania prawdy o człowieku, także tej smutnej, niewygodnej jest raczej kino. W filmie, dobrym filmie, problem można pogłębić, dać przestrzeń do myślenia, zastanowienia się. W omawianym filmie ukazanie przemocy, nawet w formie poniżenia nie służy zaspokojeniu sadystycznych potrzeb widza, pozwala zrozumieć lepiej środowisko w jakim dojrzewa bohater oraz w jakim wyrastają wychowankowie tych zakładów. To tyle nie chce mi się już wysilać umysłu bo za dużo dziś się przez te 5 min napracował idę obejrzeć po raz setny filmik z egzekucji jakiegoś dziennikarza, w końcu takie filmy najbardziej lubię.
pozdrawiam i życzę powodzenia
ps.zastanów się zanim zaczniesz umieszczać posty w których zawartych tez nie można sensownie obronić.

ocenił(a) film na 9
cyncynat

zgadzam się w zupełności. Właśnie takich filmów powinno być jak najwięcej- dramatów społecznych!!! Dają naprwdę wiele do myślenia. Mnie bardzo dużo dał

Anula_10

anulo, filmy są od pokazywania wszystkiego ! A ten film powinien być pokazywany 10 razy do roku bo ryje psychę ale w pozytywny sposób, nawet nie wiesz ilu rodziców przestałoby chlać gdyby zobaczyli jaki los czeka ich dziecko.

ocenił(a) film na 7
Jordan66

idąc tokiem myślenia Anuli należałoby kręcić tylko komedie romantyczne a sprawy ważne o których TRZEBA mówić zamiatać pod dywan....
Oby jak najwięcej takich filmów, te sceny nie są wymyślone, takie rzeczy dzieją się obok nas, trzeba z tym walczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones