PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10270}

Zeznanie

The Confession
6,1 1 256
ocen
6,1 10 1 1256
Zeznanie
powrót do forum filmu Zeznanie

Tylko niezły

ocenił(a) film na 6

Gra aktorska nie rzuca na kolana,a poza tym za dużo w tym filmie wrzuconej jest pewnej religii,niby
tak ma być,a jednak przez cały film czułem zapach czosnku.

ocenił(a) film na 7
PLFallenAngel

W całym Hollywood już jedzie czosnkiem! :D

PLFallenAngel

Wyjątkowe prymitywy z was. Rzecz nie w religii, ale w dylemacie moralnym. No, ale czego wymagać od wszawych antysemitów?

ocenił(a) film na 6
pantanal

Dylemat dylematem oczywiście, ale czosnkiem waniajet. Nie obrażaj bliźnich, bo karma wraca.

PLFallenAngel

Nie obrażam, stwierdzam tylko fakt. Anna Applebaum, wybitna amerykańska dziennikarka, autorka epokowej książki o systemie zniewolenia w komunistycznej Rosji, prywatnie żona Radka Sikorskiego stwierdziła kiedyś, że dla całego świata jest Amerykanką, tylko polskie buractwo punktuje ją jako Żydówkę. Słoma z butów wyłazi, mości panowie? Hitlerowcy mówili, że Żydzi roznoszą wszy. jestem pewien, że nieporównanie więcej wszy noszą na sobie antysemici. Żeby nie było wątpliwości, nie jestem Żydem, ale wierzącym i praktykującym katolikiem, pomnym na słowa św. Pawła, jak to przed Bogiem "nie masz Żyda ani Greka".

ocenił(a) film na 4
pantanal

Krótko mówiąc, jesteś - cokolwiek to znaczy - judeochrześcijaninem. No i dobrze. Pani Jabłonka jest cienka a nie wybitna, pracuje zresztą w wybitnie propagandowej gazetce. Skoda że nie napisała niczego o powojennym polskim MSZ-cie, o Kosińskim ani np. Operacji Most. I tak dalej.

ocenił(a) film na 6
Krzypur

! Ot co.

ocenił(a) film na 6
PLFallenAngel

Pewna nacja , a raczej jej żeński narybek dopóki żyje w cnocie to pół biedy, ale jak już zacznie ujeżdżać to ło matko. Radek miał ściśnięte jaja w przełyku.

ocenił(a) film na 4
PLFallenAngel

Takie właśnie sprawia wrażenie, gdy nie mówi, bo zaczyna mówić, jest jeszcze gorzej.

ocenił(a) film na 5
PLFallenAngel

To cmentarniak, nie wie, że bóg nie istnieje i nie wie co to karma. Szkoda na nich słów.

PLFallenAngel

Gdy ty jesteś w pobliżu, zapewne czuć zapach gówna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones