PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32167}

Zgadnij, kim jestem?

Wo Shi Shei
7,2 7 537
ocen
7,2 10 1 7537
Zgadnij, kim jestem
powrót do forum filmu Zgadnij, kim jestem?

hehh <błąd>

ocenił(a) film na 10

Nie jestem typem osoby co oglada film tylko po to żeby dopatrzec sie błędów ale oglądając ten film zauwazyłam jak w jednej scenie Jackie ubrał drewniaki i schował sie w tym budynku a potem miał normalne buty. czy mi sie przewidziało?

Melanie

Największy błąd jest w scenie z samochodem kiedy przewraca się na bok i kręci a chwile później lusterko nie jest urwane i bok też nie jest zarysowany

Radoslavus

no to najbardziej raziło.
Jakies buty ehh na to sie tak nie zwraca uwagi ale samochod to az sie w oczy rzucał; widac było, ze to nie mogl byc ten sam model...

ocenił(a) film na 9
matix87

haha a ja zauważyłam właśnie tajemniczy powrót butów niewiadomo skąd, a na bok samochodu nie zwróciłam uwagi ;]

matix87

@ matix87

Egzemplarz mógł być ten sam, przecież filmu nie kręci się chronologicznie tak jak go oglądamy.
Może późniejsza scena została nakręcona wcześniej? :)

ocenił(a) film na 10
Melanie

Jackie chan kiedy przelewał pieniądze na fundacje ratuj dzieci miał granatowy garnitur, gdy uciekał już przed agentami ścigającymi go po pewnym czasie garnitur zmienia się na czarną skórzaną kamizelke z długimi rękawami to jest błąd :D

ocenił(a) film na 10
komedyaction

ja w koncówce zauwazyłem jak ta lala z CIA aresztowała tego złego z CIA i dawała mu dwa kopniaki w twarz, i widac ze dostają po pysku ktos inny czyli dubler a jak sie zaczyma obraz to widac jak na tasmie hehe

komedyaction

tas właśnie oglądam i Jackie nałożył na skóre marynarke jak wszedł szybem na góre

jony

Mnie najbardziej przeszkadzało zbyt widoczne sceny z kaskaderami. Niestety tego nie akceptuję. Jak mogli tak tego nie ukryć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones