PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11997}

Zgaga

Heartburn
6,6 6 013
ocen
6,6 10 1 6013
7,1 9
ocen krytyków
Zgaga
powrót do forum filmu Zgaga

Gdyby nie znakomita gra aktorska Streep i Nicholsona,film nie zaciekawił by szczególnie.

ocenił(a) film na 6
isa85z

Dokładnie. Jako, że uwielbiam Meryl Streep miałam czysta przyjemność z samego patrzenia na nią, ale historia nie jest zbyt ciekawa ani oryginalna.

ocenił(a) film na 4
interplaygirl

Mam to samo. Cenię talent Meryl Streep ale ten film to po prostu SŁABOSZCZAK...

ocenił(a) film na 4
virginia woolf

Film w zasadzie o niczym, a co do gry Streep i Nicholsona tutaj mam pewne wątpliwości. Nie dali z siebie tego minimum jakiego się od nich oczekuje. Było mdło i nieciekawie...

supermonkey

zgadzam się z Wami wszystkimi, film obejrzałam tylko dla tych aktorów Streep i Nicholsona, no i dlatego że wypiłam zbyt późno kawę i nie mogłam spać :D

ocenił(a) film na 7
isa85z

ja z kolei nie przywiązywałam szczególnej uwagi do tempa akcji itp., bardziej koncentrowałam się na emocjach bohaterów, które są mi niejako znajome, i dlatego obejrzałam film z dużym zainteresowaniem :) oddanie emocji i zachowań wiąże się oczywiście z aktorskim warsztatem odtwórców głównych ról, więc tak czy inaczej zgadzam się z Twoją opinią :)

ocenił(a) film na 9
lavik

dokładnie - zgadzam się, w tym filmie chodzi o emocje a nie o zwroty akcji
ja jestem zauroczona tym filmem i jego klimatem, niestety dzisiaj już nie kręci się takich produkcji - wielka szkoda

ocenił(a) film na 6
isa85z

no to jest nas więcej:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones