PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322573}

Zgon na pogrzebie

Death at a Funeral
7,1 73 905
ocen
7,1 10 1 73905
6,4 11
ocen krytyków
Zgon na pogrzebie
powrót do forum filmu Zgon na pogrzebie

Dziś 20;00

ocenił(a) film na 9

TV4 USA wersja była super polewa nie zła;D jestem ciekaw czy ta wersja również będzie taka zwałowa;-)

jazdowicz2666

wersja brytyjska jest o niebo lepsza!

ocenił(a) film na 9
Gryzio

Ale w sumie wszystko jest w niej to samo ten sam motyw scenki tylko że inni aktorzy i to wszystko dla mnie oby dwie są super

ocenił(a) film na 7
Gryzio

obie wersje są tak samo dobre, zazwyczaj to zależy którą pierwszą oglądałeś, ja najpierrw oglądałem amerykańską i podobała mi się bardziej, jak oglądałem brytyjską to już nie to samo bo wiedziałem co się wydarzy

ocenił(a) film na 9
stantom1982

ja miałem zupełnie identycznie tak samo jak ty czułem się wczoraj jak bym oglądał powtórkę filmu tylko że z innymi aktorami jak by się podmienili;D

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

w amerykańskiej wersji to zapadła mi w pamięć scena, której nie było w brytyjskiej to jak gołego Marsdena ściągnął z dachu przez okno ten studenciak przez okno :))) to dopiero przechlapane...

ocenił(a) film na 9
stantom1982

No fakt tego akurat zabrakło a polewa była nie zła z tej scenki;D

stantom1982

Dziwne, że zacząłeś od remake'u, który jedynie zżyna pomysł...

ocenił(a) film na 7
adeck92

nie wszyscy wiedzą że to jest remake, po prostu przeczytałem że komedia, że dobrzy aktorzy i to mi wystarczyło żeby oglądnąć ten film, tak naprawdę brytyjska wersja wcale nie była jakimś tam bardzo znanym filmem

stantom1982

prawda, nie byla, ja tez przypadkiem na nia natrafilam. jednak brytyjska wersja jest moim zdaniem smieszniejsza, moze za sprawa przeklenstw, ktorych chyba nie ma w wersji z usa. poza tym angielscy aktorzy bardziej mi przypadli do gustu

ocenił(a) film na 10
adeck92

Zgadzam się~! Remake ssie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones