PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322573}

Zgon na pogrzebie

Death at a Funeral
7,1 73 905
ocen
7,1 10 1 73905
6,4 11
ocen krytyków
Zgon na pogrzebie
powrót do forum filmu Zgon na pogrzebie

napiszę Wam...

ocenił(a) film na 10

.. oglądałam ten film po raz pierwszy kilka lat temu w noc sylwestrową, sam tytuł nie był
jakoś przekonujący, ale już po 5 minutach wiedziałam, że będzie to fantastyczne, brytyjskie
kino, nie żaden badziewiacki holly-bolly. I do tej pory, od tylu lat, żaden film nie przebił tego.
Wystarczy, że przypomnę sobie choćby jedną scenę, a normalnie płaczę ze śmiechu i nie
mogę się w żaden sposób opanować. Fantastyczne kino, podejście z dystansem do ludzi i
do samego życia, serdecznie wszystkim polecam!

ocenił(a) film na 9
kapsl

potwierdzam... byłem na tym filmie szmat czasu wstecz w kinie i pamiętam do dzisiaj że cała sala wręcz lała ze śmiechu. Genialny brytyjski humor. Polecam

ocenił(a) film na 9
kapsl

Znasz jeszcze jakieś zwariowane filmy tego typu?

ocenił(a) film na 8
Lisowczyk

wszystko zostaje w rodzinie
to komediodramat ale myślę że Ci się spodoba :)

ocenił(a) film na 9
KamisiaRBD

Dzięki za cynk :)

użytkownik usunięty
KamisiaRBD

Mnie ten film szalenie rozczarował, w sumie to ratują go tylko dwa żarty Atkinsona. Nie polecam.

Jedyny film w podobnym klimacie który przychodzi mi teraz do głowy to Il Mostro (Potwór) Roberta Benigniego z 1994. Też na nim płakałam.

ocenił(a) film na 4

Nie mogę zrozumieć logiki Twojego komentarza. Oceniasz film na 10 i dodajesz go jako ulubiony, po czym mówisz, że Cię rozczarował i nie polecasz. W dodatku mówisz o innym tytule, podczas oglądania którego też płakałaś. To na "Zgonie na pogrzebie" płakałaś, ale go nie polecasz? o.O

użytkownik usunięty
Wooster

Polecam Zgon na pogrzebie. Przeczytaj post na który odpowiedziałam. Potem przeczytaj jeszcze raz mój.

ocenił(a) film na 4
kapsl

Ok, zwracam honor.

ocenił(a) film na 4
kapsl

Ok, zwracam honor.

ocenił(a) film na 5
Wooster

brytyjski humor... czyli jedno wielkie gówno, może trzy śmieszne sceny w całym filmie.

ocenił(a) film na 10
kapsl

Mam tak samo. Film mega na 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones