PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862}

Zielona mila

The Green Mile
8,6 998 752
oceny
8,6 10 1 998752
6,8 42
oceny krytyków
Zielona mila
powrót do forum filmu Zielona mila

lecz jeśli znasz kogoś kto oglądał ten film i nie płakał to WIEDZ że coś się dzieje.

Redaktorka

<b>super</b>

ocenił(a) film na 7
grzegorz_cholewa

mamy demokrację, więc musisz sie kolego dopasować i w tak nieparlamentarnych słowach nie wyrażać się o ludziach z empatią, bo tylko tacy potrafią docenić ten film.

Sparow5

Twierdzisz, że tylko ludzie empatyczni doceniają ten film? :D

ocenił(a) film na 3
Thorson

Nie płakałem ani razu. Z każdym seansem daje gwiazdkę niżej, ponieważ Zielona mila mi się kompletnie przejadła. Nie rusza mnie w niej już zupełnie nic. Na razie jest 7, ale tylko na razie. Film ani trochę nie oddziaływał na emocje u mnie.

ocenił(a) film na 6
Thorson

Manifest nowego pokolenia "Nie płakałem na Zielonej Mili":
http://i.imgur.com/TIliA4s.png

ocenił(a) film na 10
Thorson

Ja nie płakałem, bo nie mam zwyczaju płakać przy filmach. Ale bez wątpienia się wzruszyłem :)

Thorson

Ty lapsie, oczywiście że znam kogoś takiego kto nie płakał przy tym filmie - to JA. Ta Zielona mila to nawet nie była zielona. Banda daltonistów, kretynów i schizofremików mogłą tylko nakręcić taki chłam. Ten film zniszczył mi życie. Mój przyjaciel był ciężko chory więc znalazłem murzyna i poprosiłem by dotknął kolegi. Jak się potem okazało był pedofilem. Tak straciłem przyjaciela.
Serdecznie niepozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Thorson

Nie płaczę na filmach Sci-Fi ale ten był dobry. Nawet tak dobry że aż prosiło się o ósemkę.

ocenił(a) film na 7
Thorson

Ja nie płakałem

Thorson

,,,

ocenił(a) film na 7
Thorson

Ja nie płakałam xd

Thorson

Nie płakałem na tym filmie a wręcz przeciwnie się śmiałem i co teraz?

ocenił(a) film na 1
Thorson

Nad czym tu płakać? Chyba tylko z głupoty ludzi, którzy wywindowali tę ckliwą bajeczkę na 3 miejsce w rankingu. Na Imdb zajmuje 31 miejsce. Tam widać bardziej się znają na kinie. U nas tylko by pili i płakali.

użytkownik usunięty
Wujaszek_Vikernes

Ch**a się znają. Ten film nie zasługuje na miejsce w top 500 żadnego rankingu.

ocenił(a) film na 4
Thorson

Nie wszystcy sa takimi cip..i jak ty

ocenił(a) film na 9
Thorson

Same skrajności w tym temacie - albo film jest szczytem kinematografii i jeżeli nie płakałeś na nim to coś jest z tobą nie tak (WTF) albo jest to żenujące filmidło na 1. No trochę słabo. Film jest według mnie bardzo dobrym filmem rozrywkowym, płakać nie płakałem, ale był całkiem wzruszający. Było widoczne jednak, że sceny są specjalnie skrojone pod wywołanie takiej reakcji u widza, trochę zbyt widoczne, dlatego być może do końca nie chwyciło za serce.

ocenił(a) film na 8
Thorson

Rzeczywiście świetny film i bardzo wzruszający

ocenił(a) film na 9
Thorson

Niesamowicie dobry!

ocenił(a) film na 10
Thorson

Obejzal byl na zamulke ten film tylko czy da rade w calosci nowy tu jestem i blady pomozesz

Thorson

poruszjący,fascynujący,wciągający film i arcydzieło samym w sobie jakich dziś mało:)

użytkownik usunięty
Thorson

Ja nie płakałem, gdyż jak dla mnie nudny, i chce wywołać emocje u widza po najprostszej linii oporu. Ale Hanks jak zawsze dobry.

ocenił(a) film na 10
Thorson

W 100% prawda.. ja się teraz popłakałam nawet jak tu weszłam.

Thorson

Istnieją naprawdę takie ści#rwa jak Persi czy Bill więc to oczywiste że nie płakali. Jeśli tacy ludzie oglądają takie filmy rzecz jasna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones