PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94670}

Zimny jak głaz

Stone Cold
6,4 1 885
ocen
6,4 10 1 1885
Zimny jak głaz
powrót do forum filmu Zimny jak głaz

9/10

ocenił(a) film na 9

Stary dobry hicior z ery vhs, film ma zajebisty klimat, dośc interesującą grę aktorów, ciekawe akcje oczywiście dośc przesadzone, ale mnie to nie raziło, po prostu film mnie się bardzo dobrze oglądało kiedyś i teraz także. Jeden z moich ulubionych z ery video tapes!

ocenił(a) film na 8
lordofthedead

Popieram, właśnie od jakiegoś czasu robię sobie powtórkę z klasyków ery VHS i w końcu przyszła kolej na STONE COLD z którym miałem związanie kapitalne wspomnienia i teraz mogę napisać, ze film nadal świetnie się ogląda.Całość ocieka testosteronem i niepowtarzalnym klimatem, Bosworth, Forsythe i Henriksen kozaczą aż miło, a wszelkie przejaskrawienia w zachowaniu postaci i przesada w scenach akcji dla mnie są tylko plusem. Oto prawdziwe kino akcji ze złotej ery tego gatunku, gdy wystrzały brzmiały donośnie i soczyście, a nie jak odpalane kapiszony, operator kamery nie cierpiał na padaczkę a krew nie była komputerowa. 8/10 z czystym sumieniem, parę dni wcześnie niemal równie dobrej zabawy dostarczył mi ACTION JACSON ,zresztą tego samego reżysera. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones