PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631343}

Zjawa z zaświatów

The Banshee Chapter
5,3 2 420
ocen
5,3 10 1 2420
Zjawa z zaświatów
powrót do forum filmu Zjawa z zaświatów

odn

ocenił(a) film na 9

Buhaha filmy typu walentynki mają wyższą ocenę, żal. Fil porusza niebanalny temat eksperymentów,
których przebieg jest upiorny a cel przeraża. Sceny trzymają w napięciu , jak już są to konkretne,
uderzają z zaskoczenia. Znawcy gatunku dostrzegą zalety, rzadko oglądam filmy zatykając uszy,
konkretne ścieżki dźwiękowe, przypomina mi czwarty stopień.

ocenił(a) film na 9
katja_18

zjadłam literę m przepraszam

ocenił(a) film na 6
katja_18

Faktycznie film nie najgorszy, zanizona ocena. Jaki Twoim zdaniem był cel eksperymentu? Kontrola nad umysłem czy coś innego?

dzikudzina

Wydaje mi się, że oni bez celu to robili, z nudów i nadmiernej ilości pieniędzy, ot tu wbiję igłę w szyszynkę, tam wskrzeszę jakiegoś demona za pomocą ulepszonej dimetylotryptaminy itd. Innymi słowy, poeksperymentujmy i zobaczymy co z tego będzie :P

stoper667

Zanim napiszesz cokolwiek warto się zapoznać z tematem.Projekt MK-ULTRA,a także inne eksperymenty jak MILAB są szczegółowo opisane i do dziś badane.A sam film raczej dla znawców tematu.

one_seven

zanim napiszesz cokolwiek zastanów się czy kolega wyżej nie ironizuje sobie po prostu :P mówiąc prościej pomyśl chwilkę znawco tematu :)

one_seven

swoją drogą mam rozumieć, że ty ten film bierzesz na serio a wysysanie dmt za pomocą strzykawki z szyszynki wydaje ci się całkiem realne ? :)

ocenił(a) film na 7
stoper667

Fakt, że nie odpisał może sugerować, że tak ^^

ocenił(a) film na 6
stoper667

niee, na koniec naukowiec powiedzial cos w stylu ze efekt eksperymentu przerosl ich oczekiwania

ocenił(a) film na 9
dzikudzina

Uważam że oprócz ogólnych założeń projektu mk-ultra może chodzić o zdolności mózgu. Pod wpływem zmian chemicznych w mózgu można popaść w odmienny stan świadomości i widzieć rzeczy które normalnie nie są dostrzegalne, jakby z innego wymiaru, tak jakby ludzki mózg w normalnych warunkach nie był zdolny do dostrzegania tych rzeczy co mogłoby wynikać z wrodzonych ułomności. Był dokument odnoszący się do zdolności ludzi z szyszynką nienaruszoną przez życie w skażonym chemicznie środowisku, chodzi tu o zdolności nadnaturalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones