PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586583}

Zjawa

The Revenant
7,2 267 932
oceny
7,2 10 1 267932
6,5 45
ocen krytyków
Zjawa
powrót do forum filmu Zjawa

DiCaprio vs. Hardy

ocenił(a) film na 8

Film jest, naprawdę bardzo dobry. Jeszcze przed obejrzeniem, zżerała mnie ciekawość jak będzie wyglądało zestawienie tych dwóch wybitnych aktorów, niejako przeciw sobie. Jedno mogę powiedzieć - nie ma zawodu. Jeśli chodzi o DiCaprio to sam się sobie dziwię jak bardzo zmienił się mój stosunek do niego. Jeszcze 10 lat temu na sam dźwięk jego nazwiska przed oczami miałem "Titanica" oraz "Romeo i Julie", obie produkcje raczej nie z "mojej bajki". I chociaż "Chłopięcy świat" czy "Co gryzie Gilberta Grape'a", są dla mnie perełkami, to w tamtym czasie Leonardo kojarzył mi się z umodelowanym lalusiem. Dzisiaj mogę stwierdzić, że zbyt pochopnie go zaszufladkowałem a filmy w których występuje są w znakomitej większości gwarancją dobrego kina. Inaczej ma się sprawa z Tomem Hardym-jego UWIELBIAM. Produkcje z jego udziałem mają to "magiczne coś". Przykładowo gdyby, ktoś powiedział mi zanim obejrzałem, że spodoba mi się film gdzie przez prawie 90 minut facet jedzie autem i gada przez telefon (Locke) pewnie bym się zaśmiał. A jednak, mistrzostwo świata. Nie wspomnę już o "Bronsonie" czy miniserialu "The Take" gdzie jego gra wbiła mnie w ziemię. I tak jak kiedyś jarałem się kunsztem De Niro i Pacino (dalej tak jest) tak obecnie to właśnie tych dwóch aktorów według mnie , zajmuje miejsce na samym szczycie tej profesji. A przecież to właśnie takie "pojedynki na szczycie" są wisienką na torcie dla oczu każdego kinomana.

RULETT666

Ja również przekonałam się do DiCaprio, a to dzięki Zjawie. Duet Leo&Tom to najlepszy duet a prywatnie są najlepszymi przyjaciółmi i coś jest w tym filmie że pasują do siebie, świetnie to im wyszło. Nie wiem dlaczego ale Tom tutaj ma żałosną średnią jak na początek... Był fantastyczny i dotrzymywał kroku Leosiowi:)

RULETT666

Ach no i walka finałowa DiCaprio vs Hardy majstersztyk!!

ocenił(a) film na 8
MadFuriosa

W pełni się zgadzam, THAT WAS INTENSE!

ocenił(a) film na 9
RULETT666

Jak dla mnie bezbłędnie dobrani aktorzy. Leo - wiadomo, klasa sama w sobie. Tom - jego głos tak wiele daje, wspaniały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones